Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Zagadki z dziurką 2+ Zagadki z dziurką 2+
Cena: 22,90 zł
szt.
zobacz więcej
Układam zwierzątka Układam zwierzątka
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
Układam robaczki Układam robaczki
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
Układam pojazdy Układam pojazdy
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
Memorki W lesie Memorki W lesie
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
Memorki Pojazdy Memorki Pojazdy
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Memorki Dzikie zwierzęta Memorki Dzikie zwierzęta
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Zabawki edukacyjne dla dwulatka

Dwulatek to uważny obserwator otaczającego go świata. Z każdym dniem staje się coraz bardziej samodzielny, nieustająco doskonali umiejętność chodzenia, coraz śmielej biega, wspina się i podskakuje. Rozwój motoryczny to nie wszystko. Maluch staje się bardziej komunikatywny, systematycznie poszerza zasób słownictwa i zaczyna z nich budować dwu-, trzyelementowe zdania. Coraz chętniej nawiązuje kontakty z rówieśnikami.
Jego codzienną “pracą” jest zabawa. Dzięki odpowiednio dobranym aktywnościom, dziecko doskonali swoje kompetencje i uczy się. Możemy wspierać jego naturalny rozwój dzięki podsuwaniu mu odpowiednich zabawek i aktywnemu towarzyszeniu mu podczas różnych aktywności. Dziecko uczy się przez obserwowanie i zapamiętywanie zachowań, gestów i słów innych osób, dlatego sprawnie funkcjonująca pamięć oraz ćwiczenie uwagi i koncentracji są bardzo ważne dla jego prawidłowego rozwoju.

Aktywnie wspierajmy rozwój malucha przez zabawę

Rodzice często zastanawiają się, jaka zabawka dla dwulatka będzie naprawdę wartościowym wyborem. Co my polecamy dla 2-letniej dziewczynki i 2-letniego chłopca? Przede wszystkim zabawy manualne, z dala od elektroniki, wykonane z bezpiecznych, certyfikowanych i naturalnych materiałów. Lubimy klocki edukacyjne, zabawki drewniane i, oczywiście, kartonowe. To świetny czas na proste puzzle, gry i kreatywne książeczki! Nasza filozofia jest prosta: dajemy dzieciom i rodzicom przestrzeń na własne, twórcze zabawy, podążamy za dzieckiem i wspieramy jego naturalny rozwój. Dbamy o to, by nasze książeczki, gry i puzzle miały treść i formę dostosowana do wieku i zainteresowań dzieci. Nasze autorskie zabawki są polecane przez rodziców i specjalistów, psychologów i pedagogów, ale przede wszystkim podobają się dzieciom.
Zabawa z CzuCzu to nie tylko radość ze wspólnie spędzanego czasu. Dorośli doceniają, a maluchy nawet nie zauważają, że podczas układania puzzli czy różnorodnych gier, maluchy trenują pamięć, dużą i małą motorykę, poznają nowe słowa i poszerzają wyobraźnię.

Edukacyjne gry i zabawy dla malucha od CzuCzu 

CzuCzu proponuje maluchom kreatywne zestawy, które pozwalają na wspólną edukacyjną zabawę na wiele sposobów:

  • Memory - wielkoformatowe Duuuże memory i kieszonkowe Memorki znakomicie sprawdzą się jako pierwsza gra pamięciowa, ale klasyczne memo to tylko jeden z wielu sposobów na zabawę. Dzięki wyobraźni duże plansze i żetony wspomogą różnorodne zabawy rozwijające dużą i małą motorykę, słownictwo, spostrzegawczość.
  • Puzzle - od prostych dwuelementowych układanek po coraz trudniejsze, wieloelementowe puzzle, np. uwielbiane przez maluchy puzzle z dziurką. Zabawa z puzzlami znakomicie rozwija spostrzegawczość, koordynację ręka-oko.
  • Pierwsze gry typu memory i lotto trenują pamięć i wyobraźnię i pozwalają sobie radzić z emocjami pojawiającymi się podczas rywalizacji.
  • Zagadki - poręczne książeczki napakowane wiedzą pozwalają w przyjazny sposób przekazywać nowe wiadomości, utrwalać te już zdobyte i inspirują do dalszych poszukiwań.
  • Kolorowanki - kreatywne książeczki z serii Dłuuugie rysowanki inspirują maluchy do tworzenia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl