Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

art1_3

Pomysły na prezent dla dwulatka

Jaki edukacyjny i kreatywny prezent dla dwulatka – co wybrać?

Co potrafi dwulatek?
Wulkan energii, szybki niczym błyskawica, wszędzie go pełno. Dobrze wiemy, że z maluchami nie ma nudy, jest za to mnóstwo możliwości zabawy! Dziecko jest coraz bardziej samodzielne i sprawniej się porusza: lubi zabawy ruchowe i codziennie doskonali umiejętność chodzenia, biegania i skakania. Z każdym dniem łatwiej się z nim porozumieć. Dwulatek coraz lepiej się komunikuje, zna coraz więcej słów i zaczyna budować z nich krótkie zdania. Właściwie rozwija i doskonali się w każdym obszarze, jest ciekawy świata, lubi eksperymentować, uczy się, naśladując dorosłych czy rodzeństwo. To doskonała wiadomość! Możecie wspierać jego naturalny rozwój i jednocześnie doskonale się przy tym razem bawić.

Przepis na zabawę z maluchem
Wiemy, co lubią maluchy i czerpiemy z wiedzy specjalistów od rozwoju, tworząc nasze produkty. Nasza najlepsza rada: spędzajcie razem jak najwięcej czasu i róbcie to, co sprawia wam przyjemność. Czytajcie i oglądajcie książeczki, układajcie puzzle, grajcie w gry, uprawiajcie sporty, postawcie na zabawy plastyczne.

W CzuCzu dbamy o to, aby nasze książeczki i zabawki miały treść i formę dopasowaną do wieku. Co to znaczy? Puzzle dla maluchów, które nadal doskonalą chwyt i uczą się panowania nad dłonią, są duże i wytrzymałe, bez ostrych krawędzi a liczba elementów jest niewielka. Dwuletnie dziecko nie potrafi długo siedzieć w miejscu, także do zabawy w układanie angażuje całe ciało – stąd pomysł na Duuuże puzzle i Duuuże memory , które najlepiej sprawdzają się na podłodze. Ilustracje są niezwykle kolorowe, o odpowiedniej liczbie szczegółów, a tematyka dostosowana do zainteresowań maluchów. To przede wszystkim zwierzęta, pojazdy i to, co dzieje się wokół nich.

 

Doskonały prezent na 2 urodziny dla chłopca i dziewczynki
Jeśli pytacie: “co na prezenty dla dziewczynki 2 latka”, “urodziny chłopiec 2”, czy po prostu “prezent dla 2 latka”, jesteście we właściwym miejscu! Sięgnijcie po książeczki i puzzle CzuCzu z oznaczeniem “dla dzieci 2+”. To bezpieczne, mądre zabawki, inspirujące do mnóstwa edukacyjnych i kreatywnych zabaw. Do wielu dołożyliśmy poradniki pełne pomysłów na rozwijające aktywności, w które może zaangażować się cała rodzina i przyjaciele.

  • Duuuże puzzle z dziurką Wieś to ogromna podłogowa układanka z aż 10 wyjmowanymi kółeczkami, które można dowolnie przekładać, tworząc nieoczywiste połączenia. Maluchy je uwielbiają! A przy okazji kopalnia inspiracji do zabaw i rozmów o zwierzętach i tym, co się dzieje w gospodarstwie.

 

  • Gry z serii Duuuże memory to nowe podejście do uwielbianej gry pamięciowej. Bajeczne ilustracje inspirują do rozwijających zabaw – klasyczna gra w memo to tylko jeden z nich. Dzięki wielkiemu formatowi plansze inspirują do zabaw… ruchowych! Wybierzcie ulubiony temat: zwierzaki z gospodarstwa, dzikie zwierzęta lub pojazdy i bawcie się razem na wiele sposobów. 

Pomysł na prezent dla dwulatka za 50 zł

Szukacie dużego edukacyjnego prezentu w dobrej cenie? Świetnie się składa!

  • Każdemu maluchowi polecamy bardzo kreatywne i edukacyjne Puzzle z dziurką Wóz strażacki i Lody! Lody! To wielkie puzzlowe pojazdy, do których należy dołożyć elementy o różnych kształtach i kolorach. Dzieciaki mogą same zdecydować, kto usiądzie za kierownicą: chłopcy, dziewczynki, a może… kot lub pingwin?

  • Dla maluchów, które kochają ruch i zabawę świetnie się sprawdzą Puzzle Przestrzenne Kosmos, które po ułożeniu można zamienić w scenę do odgrywania niezwykłych przygód. Duże figurki wesołych astronautów i kosmicznych pojazdów gwarantują rozwijającą i twórczą zabawę.

Małe upominki

Edukacyjna książeczka czy kolorowanka to doskonały pomysł na upominek. W małych, poręcznych zestawach znajdziecie ogrom pomysłów i inspiracji do zabawy.

  • Moje pierwsze zagadki i Zagadki z dziurką – to kolorowe książeczki obrazkowe z prostymi pytaniami, które w wyjątkowo przyjemny sposób pozwalają maluchom uporządkować wiedzę o świecie i poznać nowe słowa i zagadnienia. Wspólna zabawa to sposób na spędzanie czasu razem i zaproszenie dziecka do świata książek.

  • Dłuuugie rysowanki – każda koperta mieści 2 panoramiczne kolorowanki (blisko metr długości!), z prostymi ilustracjami z grubymi konturami, które inspirują maluchy do podejmowania twórczych działań.

Dobra zabawa nie ma górnej granicy wieku, a z właściwym przewodnikiem maluchy mogą sięgnąć po zestawy dedykowane starszym dzieciom. Zobaczcie również nasze pomysły na prezenty dla trzylatka. Dajcie się porwać wyobraźni!

 

 

Share on facebook
Share on linkedin
Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry