Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Gry

 • gra memory dzikie zwierzeta dla milosnikow przyrodybox przod memory Zwierzeta swiata od 3 do 103 lat
 • CzuCzu domino dinozaury
 • pierwsza gra dziecka CzuCzu Smacznego
 • CzuCzu Duuuże memory Dzikie zwierzęta 2+zabawka do żłobka i przedszkola
 • CzuCzu Duuuże memory Zwierzątka na wsi 2+CzuCzu Duuuże memory Zwierzątka 2+
 • rozwijająca gra i układankaCzuCzu Duuuże memory Pojazdy 2+
 • CzuCzulotto Zwierzątka co w środku
 • CzuCzu memorki Pojazdy od 2 latgra dla dzieci memory koparka traktor karetka

  Memorki
  Pojazdy

  19.90 
 • memory ze zwierzętamiCzuCzu memorki dzikie zwierzęta od 2 lat
 • książeczka Mój dzień i pierwsza graZabawy na start książeczka i pierwsza gra Mój dzień 15 mies.
 • Zabawy na start książeczka i pierwsza gra dla dzieci 18 mies.zestaw edukacyjny gra i książeczka Mój rok
 • CzuCzu Fantastyczne gry logiczne 3+wciągające zadania dla dzieci 3+
 • CzuCzu Fantastyczne gry logiczne 4+Zagadki i łamigłówki dla 4 latka
 • ciekawostki i łamigłówki dla 5 latkaCzuCzu Fantastyczne gry logiczne 5+
 • Xplore Team Gra edukacyjna Ciało człowiekagra karciana dla uczniów
 • Xplore Team Gra edukacyjna Przyroda PolskiXplore Team Gra edukacyjna biologia i geografia
 • Xplore Team Gra edukacyjna Tajemnice ZiemiXplore Team Gra edukacyjna Tajemnice Ziemi
 • Xplore Team Gra edukacyjna Wynalazki dla uczniówXplore Team Gra edukacyjna Wynalazki które zmieniły świat
 • survival dla dzieciXplore team poradnik skauta survival
 • Fantastyczne gry logiczne 6-76 latek bez telefonu
 • XT Fantastyczne gry logiczna 8-9wesołe zadania dla 8 latka

Polecane

Zestawy i gry edukacyjne dla dzieci

W CzuCzu wiemy, czym jest radość odkrywania! I że najlepsza nauka jest przez zabawę. Nasze gry, puzzle, książeczki i zabawki edukacyjne są dostosowane do wieku i rozwijających się umiejętności dzieci. Opieramy je na prostych rozwiązaniach, które dają rodzicom i dzieciom przestrzeń do inicjowania własnych pomysłów na zabawę. Zabawa z CzuCzu wspiera kluczowe dla danego etapu rozwoju kompetencje. Podążamy za dziećmi i wspieramy ich rozwój: motoryczny, emocjonalny, poznawczy i społeczny. Dbamy o wyjątkową relację między rodzicami a dziećmi, sprawiając jednocześnie ogromną radość ze wspólnie spędzanego czasu. Jednocześnie maluchy i starszaki chętnie same sięgają po CzuCzu. Każdy zestaw to doskonały pomysł na mądry prezent dla dziecka w każdym wieku.

Mądre gry dla najmłodszych

Jakie zabawki wybrać dla maluchów? Czy muszą być interaktywne? Czy roczne dziecko rozumie reguły gry? Wychodzimy z założenia, że to rodzic jest najlepszym przewodnikiem po świecie rozwijającej zabawy. Nasze gry i zestawy edukacyjne dla rocznych czy dwuletnich dzieci pozwalają na różnorodne edukacyjne zabawy – granie według utartych reguł to tylko jeden z wielu pomysłów na zabawę. Zanim dziecko opanuje zasady gry takich jak memory czy lotto, możecie bawić się na mnóstwo innych sposobów! Do każdego zestawu dołączyliśmy scenariusze zabaw pełne wskazówek i pomysłów. Małe dzieci lubią zwierzątka, pojazdy, interesują się tym, co dzieje się wokół nich każdego dnia. Taka jest też tematyka naszych gier i zagadek dla najmłodszych.
Zobaczcie nasze pomysły na pierwsze gry: Zabawy na start Mój dzień i Mój rokCzuCzulotto, gry z serii Duuuże Memory oraz Memorki, edukacyjne książeczki z łamigłówkami: Moje pierwsze Zagadki CzuCzu.

Edukacyjne zabawy dla przedszkolaków

Starsze dzieci mają coraz bardziej sprecyzowane zainteresowania i hobby. Przedszkolaki chłoną wiedzę, co w naturalny sposób przychodzi im przez zabawę. Dzieci są już w stanie opanować proste reguły, dlatego to dobry czas na wszelkiego rodzaju gry planszowe, puzzle, zagadki. Co polecamy do zabawy dla 3-, 4-, 5- i 6-latków? Duuuże Memory znakomicie sprawdzą się jako pomysł na wspólną zabawę w przedszkolach. Zobaczcie nasza kolekcję edukacyjnych zagadek – Zagadki CzuCzu i Zagadki z dziurką oraz Fantastyczne gry logiczne. To poręczne książeczki, które w pełen humoru sposób uczą i utrwalają już zdobyte wiadomości. Zobaczcie kolekcję edukacyjnych układanek: Puzzle obserwacyjne, puzzle z mapami czy puzzle kreatywne. Układanki o tematyce interesującej dzieci, np. las, dinozaury, budowa – to okazja do rozmów o świecie. Seria Dłuuugie rysowanki i kolorowanki to tematyczne książeczki pełne zadań grafomotorycznych. Rysowanie i zabawa wspiera mała motorykę, logiczne myślenie, inspiruje do zdobywania wiedzy na tematy interesujące dla dzieci.

Gry do nauki – propozycja dla uczniów

Edukacyjna marka Xplore Team kontynuuje filozofię CzuCzu. Motywem przewodnim jest hasło “Lubię wiedzieć”, bo dzielimy się wiedzą i pomagamy ją usystematyzować w wyjątkowo przyjemny sposób! W ofercie są rozwojowe zabawki dla 7-latków i starszych uczniów. Wieloelementowe układanki sprawdzają się jako puzzle rodzinne.
Poręczne edukacyjne książeczki z zagadkami, łamigłówkami i quizami: Quizy i Fantastyczne gry logiczne to okazja do sprawdzenia się, przepytania rodziców i kolegów, i przyjemnego spędzenia czasu. Książeczki Zakręcona Ortografia i Matematyka pełne zabawnych zadań pomogą w opanowaniu regułek i przydadzą się w radzeniu sobie ze szkolnymi wyzwaniami.
Wieloelementowe puzzle Xplore Team bawią i uczą. Układ słoneczny, Ciało człowieka i Mity greckie z pełen humoru sposób uzupełniają szkolną wiedzę i wspierają zainteresowania.
Edukacyjna seria gier quizowych zawiera 4 tematyczne karcianki: Ciało człowieka, Tajemnice Ziemi, WYnalazki, które zmieniły świat i Przyroda Polski. Każda gra zawiera 56 kart z pytaniami o różnym stopniu trudności, które sprawdzają i serwują nową wiedzę. Pięknie zilustrowane gry sprawdzają się jako pomoc dydaktyczna na lekcjach takich jak biologia, przyroda, geografia czy historia.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Scroll to Top