Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Dla roczniaków

Polecane

Mam już rok! Rozwój dziecka w drugim roku życia

Roczne dziecko już bardzo dużo umie i nadal rozwija się w imponującym tempie. Zapewne już opanowało umiejętność chodzenia lub lada moment zacznie to robić. Bardzo lubi zabawy ruchowe. Coraz lepiej się komunikuje, zwłaszcza za pomocą wyrażeń dźwiękonaśladowczych i prostych słów, jak „mama”, „tata”. Półtoraroczne dziecko ma zasób kilkudziesięciu słów i rozumie dużo więcej, niż jest w stanie przekazać! Stale doskonali umiejętność manipulowania przedmiotami. Zabiega o uwagę otoczenia, jest doskonałym obserwatorem i naśladuje dorosłych. Coraz lepiej potrafi rozpoznać przedmiot przedstawiony na obrazku i nazwać go, także wyrażeniem dźwiękonaśladowczym lub wymyślonym przez siebie słowem. Ważne, by dziecko pokazywało przedmioty palcem wskazującym.

Jakie zabawki edukacyjne wybrać dla roczniaka?

To rodzic czy starsze rodzeństwo są najlepszymi przewodnikami malucha po świecie dobrej, edukacyjnej zabawy. Proponujemy Wam bezpieczne i naturalne kartonowe zabawki najwyższej jakości, których treść i formę dostosowaliśmy do wieku dzieci. Dzięki barwnym, prostym ilustracjom dzieci chętnie po nie sięgają.
Nasze pierwsze proste gry, układanki i książeczki poruszają tematy lubiane i znane maluchom z najbliższego otoczenia. Podczas zabawy dzieci trenują spostrzegawczość, umiejętność kategoryzacji i logiczne myślenie. Poznają szereg nowych słów na tematy takie jak: pojazdy, zwierzęta dzikie i domowe, kolory, kształty. Doskonalą chwyt, małą i dużą motorykę czy równowagę. Każda zabawa to doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu, co buduje unikalną więź między wami.

Pierwsze puzzle i zestawy edukacyjne CzuCzu

Jakie zabawki edukacyjne dla rocznych dziewczynek i chłopców proponujemy w CzuCzu? To pełne ciepła i humoru barwne książeczki, pierwsze puzzle oraz proste gry. Każdy produkt umożliwia szereg różnorodnych edukacyjnych zabaw.

  • Edukacyjne książeczki obrazkowe Biblioteczka CzuCzu i na kółeczku z serii Dźwięki. Kolorowe ilustracje przyciągają uwagę maluszka, inspirują do opowiadania i nazywania przedmiotów i zwierzątek oraz wesołej zabawy w imitowanie dźwięków, co trenuje buzię i przygotowuje do mówienia.
  • Seria Zabawy na start to edukacyjne zestawy inspirujące do wielu zabaw. Książeczki można czytać, oglądać, bawić się w wypowiadanie dźwięków i wyszukiwanie szczegółów na ilustracjach. Plansze i żetony sprawdzą się jako pierwsza bardzo prosta gra lub układanka dla najmłodszych.
  • Pierwsze dwuelementowe puzzle. poznajcie nasza kolekcję prostych układanek. Zabawa w dopasowywanie kółeczek, kształtów lub pierwsze próby łączenia elementów to wyzwanie i powód do radości.
  • Pierwsze zagadki i kolorowanki – proste, zabawne, z ilustracjami dostosowanymi do poziomu percepcji maluszków książeczki to doskonały pomysł na rozwijające zabawy. Dzięki poręcznemu formatowi z łatwością zmieszczą się w torebce – warto mieć je zawsze przy sobie!
  • Starsze dzieci z chęcią sięgną po coraz trudniejsze układanki, z większą liczbą elementów, bardziej skomplikowane zagadki i gry.
Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry