Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Małe układanki

Polecane

Małe wielkie układanki do zadań specjalnych

Seria najmniejszych układanek CzuCzu liczy już kilkanaście tytułów. Każde poręczne pudełko kryje mnóstwo edukacyjnej i kreatywnej zabawy. To różnorodne układanki i puzzle o różnej liczbie elementów, formie i ilustracjach dostosowanych do wieku, stworzone z myślą o dzieciach od 1 do 4 roku życia. Zabawa rozwija kluczowe dla wieku kompetencje, pobudza kreatywność i wyobraźnię i przede wszystkim sprawia mnóstwo radości. Niewielkie gabaryty sprawiają, że układanki z łatwością mieszczą się w torebce, plecaku czy wózku. Warto mieć zawsze przy sobie – sprawdzą się w podróży, poczekalni czy na spacerze – wszędzie tam, gdzie trzeba przegonić nudę w kreatywny sposób. To doskonały pomysł na upominek dla dziecka.

Małe układanki, puzzle i gry od CzuCzu

  • dla dzieci 1+: Odkrywam koło i kształty to pierwsze dwuelementowe puzzle dla maluszków. Każdy zestaw składa się z 8 układanek. Zabawa doskonali zręczność małych rączek, koordynację ręka-oko i kreatywność. To sposób na naukę kolorów i kształtów. Układam połówki Buzie i Zwierzątka to dwuelementowe układanki. Zabawa polega na odnalezieniu i dopasowaniu symetrycznych połówek, chociaż możliwe są też nieoczywiste połączenia. To sposób na rozwijanie zdolności manualnych, logicznego myślenia i kreatywności.
  • dla dzieci 2+: Memorki (W lesie, Pojazdy, Dzikie zwierzęta) to seria bajecznie zilustrowanych lubianych gier pamięciowych, która sprawdzi się również jako układanki. Zabawa rozwija pamięć i spostrzegawczość, chociaż klasyczna gra pamięciowa to tylko jeden ze sposobów na wykorzystanie memorków. Puzzle z serii “Układam” to bardziej skomplikowane, czteroelementowe układanki dla coraz bardziej zaawansowanych dzieci. W każdym opakowaniu jest ich aż 5. W serii znajdziecie tytuły: Zwierzątka, Robaczki, Pojazdy.
  • dla dzieci 3+: Puzzle “Układam” mają jeszcze więcej elementów – w każdym pudełku znajdziecie 5 9-elementowych układanek. Tematyka jest bliska dzieciom: to baśniowe Koniki i ulubione Dinozaury! 20-elemetowe Puzzle CzuCzu Cyferki to panoramiczna układanka, która w wesoły sposób pozwala nauczyć liczyć do 10.
  • dla dzieci 4+: puzzle panoramiczne to długie (63 cm!) 60-elementowe puzzle dla starszaków. Ich układanie to wyzwanie! W serii dostępne są tytuły: Stadnina, Dinozaury oraz Kosmos.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry