Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Dla starszaków

Zabawki edukacyjne dla 4-, 5- i 6-latków

Przedszkolak umie już naprawdę bardzo dużo i cały czas chłonie nową wiedzę. Potrafi sprawnie się komunikować, jest sprawny fizycznie, lubi bawić się z rówieśnikami i jest gotowy na nowe wyzwania! Dziecko w przedszkolu i zerówce to uważnie obserwuje świat, zadaje mnóstwo pytań, eksperymentuje i docieka. Poszerza swoje zainteresowania – niejeden przedszkolak ma większa wiedze o dinozaurach niż paleontolodzy! Dzieci coraz śmielej podejmują próby pisania, czytania i liczenia.

Najlepszy sposób na naukę to zabawa. Dzięki odpowiednio dobranym zabawkom i aktywnościom, możecie inspirować dziecko do zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności. Zaproście przyjaciół do wspólnej zabawy!

Zabawka dla starszego przedszkolaka – co wybrać?

Czy najpopularniejsze zabawki muszą być interaktywne, na baterie, dźwiękowe? Specjaliści są zgodni: warto używać jak najmniej elektroniki i postawić na zabawki analogowe. W CzuCzu wierzymy, że najlepszym towarzyszem zabaw dziecka jest drugi człowiek – brat, siostra, mama, tata, przyjaciele z przedszkola czy koledzy i koleżanki. Dlatego stawiamy na bezpieczeństwo i staranne wykonanie produktów z naturalnych materiałów – papieru i trwałej tektury. Nasze zabawki kreatywne mają dużą wartość edukacyjną i kształtują poczucie estetyki dzieci, a ich treść i forma jest dostosowana wieku. Znakomicie sprawdzają się jako pomoce dydaktyczne w przedszkolach i podczas zabawy z rówieśnikami.
Podczas układania puzzli i gier trenowana jest pamięć, duża i mała motoryka, rozwijana wyobraźnia. Zabawy inspirują do zdobywania wiedzy na różnorodne tematy. przedszkolaki lubią przyrodę, dinozaury, pojazdy, interesują się światem i techniką, chcą poznawać litery i cyfry. Doskonale to rozumiemy – nauka przez zabawę dawno nie była tak przyjemna!

Czas na rozwijające zabawy z CzuCzu!

CzuCzu podąża za dziećmi i wspiera ich rozwój. Dla chłopca i dla dziewczynki w wieku przedszkolnym mamy puzzle, gry i książeczki o różnorodnej formie i tematyce:

  • Układanki o odpowiednio dobranej liczbie elementów i ilustracji uczą i inspirują.
  • Puzzle obserwacyjne dla starszaków doskonalą spostrzegawczość i zachęcają do poznawania świata i zdobywania wiedzy. Pozycją obowiązkową w biblioteczce starszaka są Puzzle obserwacyjne Mapa Polski.
  • Wieloelementowe puzzle z mapami to sposób na poznawanie świata, zwierząt, przyrody i wstęp do przyszłej nauki historii i geografii, a póki co – świetna zabawa.
  • Kreatywne puzzle Układam Pociągi można dowolnie łączyć i tworzyć własne składy. To doskonały pomysł na rozwijanie kreatywności i zainteresowanie techniką i inżynierią.
  • Kreatywne książeczki z zagadkami, quizami oraz rysowanki o różnorodnej tematyce oraz zachęcają przedszkolaki do rozwijania zdolności manualnych, tworzenia i nauki na wesoło. Dzięki poręcznemu formatowi możecie je zawsze mieć przy sobie – sprawdzają się na spacerze, w podróży czy w poczekalni.

CzuCzu to zawsze doskonały pomysł na prezent urodzinowy, na Mikołaja, drobny upominek – każda okazja to dobry pretekst do wspólnej zabawy.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry