Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Zestawy edukacyjne

Polecane

Książkowe zestawy edukacyjne CzuCzu

Dla dzieci w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i potrzebach, stworzyliśmy rozwijające zestawy z książeczkami. Każde pudełko kryje w sobie mnóstwo pomysłów na edukacyjne zabawy, które pomagają doskonalić kluczowe dla danego etapu rozwoju kompetencje.
Zestaw z kontrastowymi książeczkami dla niemowląt pomaga rozwijać wzrok i tworzenie się połączeń nerwowych oraz wspiera wyjątkową więź pomiędzy maluszkami a rodzicami.
Edukacyjne i kreatywne zestawy z pisakiem zmazywakiem dla małych artystów pozwalają rozwijać kreatywność, doskonalą sprawność dłoni i koordynację ręka-oko oraz znakomicie przygotowują do przyszłej nauki pisania, liczenia i czytania.
Czytanie to wyjątkowo przyjemne zajęcie, które poszerza zainteresowania. Edukacyjny zestaw Biblioteczka CzuCzu porusza tematykę bliską najmłodszym czytelnikom: warzywa, owoce, uczucia, części ciała, zwierzątka i przedmioty na wsi – maluchy uwielbiają te obrazkowe książeczki!
Zestaw do nauki czytania Czytamy razem to wszechstronny i innowacyjny zestaw, który pozwala opanowywać naukę samodzielnego czytania krok po kroku. Został skonstruowany w sposób, który umożliwia wspólną lekturę i zabawę z literami dla dzieci w każdym wieku.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry