Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle z dziurką

Puzzle z dziurką CzuCzu – ulubione puzzle najmłodszych

To wyjątkowa kolekcja puzzli dla dzieci. Przez lata mocno się rozrosła i aktualnie obejmuje edukacyjne zestawy dla dzieci w wieku od 1 roku aż po wiek przedszkolny. Każdy zestaw znakomicie sprawdzi się jako prezent dla dziecka. Układanki sprawdzają się w domach, żłobkach i przedszkolu.
Puzzle w serii różnią się wielkością i tematyką, a wspólnym mianownikiem są okrągłe elementy, idealnie dopasowane do małych rączek. Należy je dopasować w odpowiednie miejsce, a dzięki temu, że kółeczka są wymienne, możliwe jest mnóstwo kreatywnej i rozwijającej wyobraźnię zabawy. Każda układanka została starannie przemyślana tak, aby zabawa była przyjemnością i jednocześnie okazją do ćwiczenia różnych umiejętności: od prostych zabaw manualnych, ćwiczących sprawność dłoni i spostrzegawczość, poprzez naukę kształtów, kolorów, aż po zabawy w liczenie i poznawanie liter.
Układanie puzzli i dopasowywanie kółeczek to tylko jeden z wielu rozwijających pomysłów na zabawę. Do każdego zestawu dołączyliśmy poradniki ze scenariuszami zabaw.

Wóz strażacki czy Przyjaciele? Wybierz idealne puzzle dla dziecka!

Puzzle z dziurką Przyjaciele i maluchy dla dzieci w wieku 15 i 18 miesięcy to doskonały pomysł na pierwsze puzzle. Każdy zestaw składa się z 12 dwuelementowych układanek. Elementy są duże i solidnie wykonane. Dzieci lubią pierwsze zabawy z dopasowywaniem kółeczek, a piękne ilustracje zachęcają je do zabawy i poznawania świata.

Wóz strażacki i Lody! Lody to edukacyjne panoramiczne układanki dla dwulatków, w których pojawiają się elementy o innych niż koło kształtach. To świetny sposób na poznawanie figur, kolorów oraz mnóstwa nowych słów i doskonalenie małej motoryki.

Duuuże puzzle z dziurką Wieś dla dzieci 2+ to duża układanka z 10 kółeczkami. Zabawa z puzzlami rozwija małą i dużą motorykę i w przyjazny sposób wprowadza maluchy w tematykę tego, co dzieje się na wsi. Zwierzątka, traktor, kolorowe warzywa – maluchy to uwielbiają!

Pociąg do liczenia dla dzieci w wieku 3+ ma wymienne kółeczka z cyframi oraz elementy z pasażerami. To wyjątkowo przyjemna pierwsza lekcja liczenia i poznawania liczb.

Duuuże puzzle z dziurką Alfabet również dla przedszkolaków to podłogowa układanka o imponującym rozmiarze. Przedstawia zwierzęta na kolejne litery alfabetu, które widnieją na przekładanych kółeczkach. Pozwala na mnóstwo kreatywnych zabaw i w przyjazny sposób wprowadza do świata liter.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry