Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle z dziurką

 • CzuCzu Układanki z dziurką Pojazdy puzzle dla dwulatkapuzzle z dziurką pojazdy
 • 6 układanek puzzle z dziurką Wieś
 • wielkoformatowe puzzle 2+
 • CzuCzu Duuuże puzzle z dziurką Wieś 2+edukacyjne ulubione puzzle 2 latka
 • zabawa z puzzlami AlfabetCzuCzu Duże puzzle z dziurką Alfabet
 • Puzzle z dziurką Lody Lody kolory i kształty 2+puzzle panoramiczne wóz z lodami 2+
 • CzuCzu Puzzle z dziurką Wóz strażacki 2+
 • puzzle do liczenia pociągCzuCzu Puzzle z dziurką Pociąg do liczenia 3+
 • CzuCzu Puzzle z dziurką Przyjaciele 15 mies
 • CzuCzu Puzzle z dziurką Maluchy 18 mies.puzzle Maluchy z wymiennymi kółeczkami
 • kreatywne zabawy z pierwszymi puzzlamiPuzzle CzuCzu odkrywam koło 12 mies

  Odkrywam koło

  19.90 
 • Puzzle CzuCzu odkrywam kształty 18 miespierwsze puzzle kształty 18 miesięcy

  Odkrywam kształty

  19.90 
 • Odkrywam koło

  24.90 

Polecane

Puzzle z dziurką CzuCzu – ulubione puzzle najmłodszych

To wyjątkowa kolekcja puzzli dla dzieci. Przez lata mocno się rozrosła i aktualnie obejmuje edukacyjne zestawy dla dzieci w wieku od 1 roku aż po wiek przedszkolny. Każdy zestaw znakomicie sprawdzi się jako prezent dla dziecka. Układanki sprawdzają się w domach, żłobkach i przedszkolu.
Puzzle w serii różnią się wielkością i tematyką, a wspólnym mianownikiem są okrągłe elementy, idealnie dopasowane do małych rączek. Należy je dopasować w odpowiednie miejsce, a dzięki temu, że kółeczka są wymienne, możliwe jest mnóstwo kreatywnej i rozwijającej wyobraźnię zabawy. Każda układanka została starannie przemyślana tak, aby zabawa była przyjemnością i jednocześnie okazją do ćwiczenia różnych umiejętności: od prostych zabaw manualnych, ćwiczących sprawność dłoni i spostrzegawczość, poprzez naukę kształtów, kolorów, aż po zabawy w liczenie i poznawanie liter.
Układanie puzzli i dopasowywanie kółeczek to tylko jeden z wielu rozwijających pomysłów na zabawę. Do każdego zestawu dołączyliśmy poradniki ze scenariuszami zabaw.

Wóz strażacki czy Przyjaciele? Wybierz idealne puzzle dla dziecka!

Puzzle z dziurką Przyjaciele i maluchy dla dzieci w wieku 15 i 18 miesięcy to doskonały pomysł na pierwsze puzzle. Każdy zestaw składa się z 12 dwuelementowych układanek. Elementy są duże i solidnie wykonane. Dzieci lubią pierwsze zabawy z dopasowywaniem kółeczek, a piękne ilustracje zachęcają je do zabawy i poznawania świata.

Wóz strażacki i Lody! Lody to edukacyjne panoramiczne układanki dla dwulatków, w których pojawiają się elementy o innych niż koło kształtach. To świetny sposób na poznawanie figur, kolorów oraz mnóstwa nowych słów i doskonalenie małej motoryki.

Duuuże puzzle z dziurką Wieś dla dzieci 2+ to duża układanka z 10 kółeczkami. Zabawa z puzzlami rozwija małą i dużą motorykę i w przyjazny sposób wprowadza maluchy w tematykę tego, co dzieje się na wsi. Zwierzątka, traktor, kolorowe warzywa – maluchy to uwielbiają!

Pociąg do liczenia dla dzieci w wieku 3+ ma wymienne kółeczka z cyframi oraz elementy z pasażerami. To wyjątkowo przyjemna pierwsza lekcja liczenia i poznawania liczb.

Duuuże puzzle z dziurką Alfabet również dla przedszkolaków to podłogowa układanka o imponującym rozmiarze. Przedstawia zwierzęta na kolejne litery alfabetu, które widnieją na przekładanych kółeczkach. Pozwala na mnóstwo kreatywnych zabaw i w przyjazny sposób wprowadza do świata liter.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry