Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Wg Wieku

Polecane

Co to są zabawki edukacyjne?

Zabawki edukacyjne uczą i rozwijają umiejętności dzieci przez zabawę. Dbamy o to, aby zabawa z produktami CzuCzu była sposobem na spędzanie czasu, dawała dzieciom mnóstwo radości oraz pozwalała w przyjazny sposób poznawać świat, dostarczała wiedzy, rozwijała wyobraźnię.
W CzuCzu dobrze wiemy, czym jest radość odkrywania. Dla nas każda zabawa jest okazją do nauczenia się czegoś nowego. W naszą pracę wkładamy mnóstwo serca, podpatrujemy rodziców i dzieci w zabawie, konsultujemy się ze specjalistami. Dzięki temu nasze autorskie książeczki, gry, puzzle i zabawki mają tak dużą wartość edukacyjną i, przede wszystkim, są tak chętnie wybierane przez dzieci i opiekunów.
Edukacja to nie wszystko. Pilnujemy, by produkty CzuCzu były bezpieczne, korzystając wyłącznie z najlepszej jakości certyfikowanych komponentów. Zależy nam, aby ich treść i forma były dostosowane do wieku, dlatego współpracujemy z psychologami i pedagogami. Chcemy od najmłodszych lat kształtować dobry gust i poczucie estetyki, dlatego do współtworzenia naszych zabawek edukacyjnych zapraszamy najlepszych ilustratorów.

Moc wspólnej zabawy

Producenci zasypują rodziców ofertami. Zabawki sensoryczne, interaktywne, zgodne z filozofią waldorfską czy zabawki montessori… Jak z gąszczu propozycji wybrać to, co naprawdę jest najlepsze dla dzieci? Czy kartonowe puzzle albo książeczka mogą wygrać z elektroniką?
Wychodzimy z założenia, że najlepsza interaktywna zabawka to… towarzysz zabawy. W tym żarcie kryje się sporo prawdy: ludzie to istoty społeczne, a do prawidłowego rozwoju niezbędna jest obecność innych osób, a szczególna i fundamentalna więź między rodzicem a dzieckiem rozwija się między innymi dzięki wspólnej zabawie.
Nasze produkty projektujemy tak, by zachęcić do wspólnej zabawy rodziców, dziadków, przyjaciół czy rodzeństwo. Do wielu naszych zestawów dołączamy poradniki z pomysłami na zabawy. CzuCzu fani chętnie dzielą się z nami swoimi propozycjami, dzięki czemu udało nam się stworzyć prawdziwie zaangażowaną społeczność opiekunów, a dzięki nim bazę edukacyjnych i kreatywnych pomysłów.

Najlepsza zabawka edukacyjna dla dziewczynki i chłopca

Dzieci od najmłodszych lat interesują się otaczającym światem. Lubią robić różne rzeczy, mają swoje zainteresowania i pasje. Wspieramy ich rozwój na każdym etapie!
Każda książeczka, gra czy układanka CzuCzu rozwija wiedzę i kompetencje kluczowe na danym etapie rozwoju oraz pobudza wyobraźnię i kształtuje zmysły. Zabawy z puzzlami ćwiczy małą motorykę, koordynację ręka-oko, spostrzegawczość. Trenuje cierpliwość i koncentrację oraz rozwija zainteresowania. Książeczki znakomicie rozwijają wyobraźnię i dostarczają nowej wiedzy. Wspólne gry to sposób na naukę i radzenie sobie z emocjami pojawiającymi się podczas rywalizacji.
Nasz sklep z edukacyjnymi zabawkami jest świetnie zaopatrzony. Znajdziecie tu produkty o zróżnicowanej tematyce i formie, idealne na prezent i poręczne produkty, które sprawdza się w podróży. Coś dla ucznia i rocznej pociechy, do domu, przedszkola i żłobka. W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji.

CzuCzu – najlepszy przewodnik po świecie edukacyjnej zabawy

Dajemy rodzicom i opiekunom mnóstwo pomysłów na aktywności, które pozwalają wspierać rozwój i edukację dzieci od okresu niemowlęcego po czas szkolny dzieci.

  • Seria kontrastowych książeczek stworzonych z myślą o niemowlętach pozwoli Wam wspólnie spędzać razem czas, a przy okazji rozwijać wzrok i inne zmysły maluszka oraz tworzenie połączeń nerwowych w jego mózgu.
  • Edukacyjne puzzle i układanki to świetny pomysł na prezent dla dzieci i wspólną zabawę z przyjaciółmi czy rodzeństwem, a ich tematykę, wielkość i liczbę elementów łatwo dopasować do umiejętności i zainteresowań.
  • Kreatywne książeczki do kolorowania, łamigłówki i quizy sprawdzą się w domu, na wycieczce, w podróży, w wesoły sposób dostarczając wiedzy i ćwicząc zdolności manualne.
  • Poznajcie wszystkie nasze kategorie produktowe oraz zestawy, aby znaleźć idealne dla Was propozycje.

Zapraszamy do edukacyjnej zabawy z CzuCzu!

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry