Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Czytamy razem

Polecane

Książki i książeczki dla dzieci

Dzieci kochają wspólne oglądanie i czytanie książeczek. To świetna wiadomość, ponieważ wspólna lektura to jeden z najbardziej rozwijających i najmilszych sposobów na spędzanie czasu razem. To doskonały pomysł na odkrywanie świata i budowanie i wzmacnianie unikalnej więzi pomiędzy opiekunami, rodzicami a dziećmi. Wspólne czytanie tworzy więzi emocjonalne, pomaga dziecku odkrywać nowe rzeczy i słowa, daje poczucie sukcesu i podnosi samoocenę. Jednocześnie ćwiczy koncentrację i pamięć, rozwija funkcje językowe, słuchowe i wzrokowe. Różnorodne książeczki CzuCzu pozwalają na wspólną zabawę dostosowaną do wieku i umiejętności dzieci.

Czytamy razem z CzuCzu!

Wiemy, czym jest radość odkrywania! Poznajcie książeczki CzuCzu, dzięki którym spędzicie razem wyjątkowe chwile, doskonale się przy tym bawiąc i ucząc.

  • seria Biblioteczka CzuCzu to obrazkowe książeczki dla maluchów, poruszające tematykę znaną i bliską najmłodszym.
  • książeczki na kółeczku z serii “Dźwięki” to obrazkowe karty na poręcznym uchwycie, które angażują do wspólnej zabawy w oglądanie ilustracji i wydawanie odgłosów, co jest świetnym przygotowaniem do mówienia. Powyższe serie sprawdzą się jako pierwsze książeczki dla roczniaków.
  • edukacyjne serie z zagadkami – od książeczek dla najmłodszych po propozycje dla przedszkolaków i uczniów. Zagadki CzuCzu to książeczki w poręcznym rozmiarze. Mają piękne ilustrację oraz treści, które w wesoły sposób pozwalają sprawdzić i usystematyzować wiedzę oraz inspirują do zdobywania dalszych wiadomości. Idealnie sprawdzają się w domu, podróży czy poczekalni – warto je zawsze mieć przy sobie, by w kreatywny sposób odganiać nudę.
  • innowacyjny Zestaw do nauki czytania “Czytamy razem” zawiera 6 książeczek i dodatki stworzone pod okiem neurologopedy. Specjalnie opracowane treści pozwalają stopniowo opanowywać sztukę samodzielnego czytania. Doskonale sprawdzają się jako książeczki do oglądania i czytania przez rodzica.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry