Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle rodzinne

 • Puzzle 40 eleentow z psamiPuzzle z psami dla dzieci przedszkolaków
 • Puzzlove koty puzzle dla dzieci 4+ 60 elementow duze puzzle podlogowe
 • Puzzlove konie koniki rasy koni 60 elementów puzzle dla dzieci 4+ dla pasjonatow
 • Puzzlove zwierzeta mapa swiata puzzle dla dzieci 4+ puzzle rodzinne 60 elementów
 • Puzzle z psem
 • Puzzle CzuCzu ptaki 100 elementów
 • Puzzlove konie puzzle dla dzieci 7+ 200 elementów dla wielbicieli koni
 • Puzzlove koty puzzle 500 elementów do ukladania i do ramki
 • Puzzle dla dorosłych 500 el

Polecane

Puzzle dla całej rodziny

Wiemy, jak tworzyć wartościowe układanki dla maluchów, przedszkolaków, uczniów i dorosłych, które sami z chęcią układamy. Tak, tak, przyznajemy: wiecie, że w CzuCzu pracuje mnóstwo puzzlomaniaków? Co więcej, wielu z nich jest rodzicami puzzlomaniaczków i puzzlomaniaczątek w różnym wieku. Mając taką motywację, chęci i wiedzę (z pierwszej ręki!) o tym, jak tworzyć najlepsze puzzle dla każdego, możemy z dumą polecać nasze puzzle rodzinne!

Jakie są najlepsze puzzle rodzinne?

Mówiąc wprost: najlepsze puzzle rodzinne to takie, które chcecie wspólnie układać! Dlatego prawdę mówiąc wszystkie puzzle CzuCzu sprawdzą się podczas wspólnego, kreatywnego spędzania czasu z dziećmi. Tworząc nową serię Puzzlove CzUCzu pomyśleliśmy jednak o nieco trudniejszych wyzwaniach. Sami lubimy spędzać długie godziny na układaniu wieloelementowych puzzli, dlatego od razu pomyśleliśmy, że nie będą to puzzle wyłącznie dla dorosłych, ale takie, do których z radością dołączyłyby nasze dzieci. Czy się udało? TAK! 

Radość układania puzzli dla rodziców, dziadków, dzieciaków!

Puzzlove CzuCzu to wyjątkowa seria puzzli stworzona z myślą o puzzlomaniakach i tych, co lubią razem spędzać czas. Inspiruje i zachęca do zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Znajdziecie tu puzzle już dla przedszkolaków. Najtrudniejsze układanki mają trzycyfrową liczbę elementów: od 100, 200 i 500. Każda jest naprawdę duża (48 x 68 cm), ciekawa i piękna (do współpracy zapraszamy uznanych polskich ilustratorów) i sprawdzi się świetnie jako dekoracja pokoju.

 • Puzzlove CzuCzu 40-elementowe to Psy – stworzone z myślą o najmłodszych wielbicielach czworonogów
 • Puzzlove CzuCzu 60-elementowe to fantastyczna kolekcja układanek o poziomie trudności dostosowanym do przedszkolaków, a w niej: Mapa świata, Koty, Konie. Od czego zaczniecie?
 • Puzzlove CzuCzu puzzle 100-elementowe: Psy i Ptaki Polski przedstawiają różne rasy psów oraz gatunki ptaków, występujące w naszym kraju.
 • Puzzlove CzuCzu Konie to 200-elementowe puzzle, które przedstawiają 50 ras koni. To wspaniały pomysł na prezent dla wielbicieli i wielbicielek życia w siodle!
 • Puzzlove CzuCzu puzzle 500-elementowe to układanki Koty i Ptaki, dla miłośników zwierząt oraz Miasto Kraków i Polskie Parki narodowe dla turystów, obieżyświatów i spacerowiczów.

Czy to nasze ostatnie słowo? Zdecydowanie NIE! Wypatrujcie kolejnych tytułów.

Pomysł na prezent dla przyjaciółki, kolegi, mamy, taty, babci, dziadka…

Kolekcja Puzzlove CzuCzu została stworzona, by inspirować do wspólnego spędzania czasu. Puzzle zostały stworzone przez pasjonatów. Znajdą coś dla siebie wielbiciele psów i kotów, przyrodnicy i podróżnicy, fani koni, ci, którzy na weekend wolą city break i nature break – mamy lub będziemy mieć wszystko. Co najlepsze, można je układać w domu – i powiesić na ścianie, na wakacjach, podczas spotkań z bliskimi. To wreszcie znakomity pomysł na puzzle rodzinne. A ponieważ czas to najcenniejsze, czym można się dzielić, warto podarować Puzzlove CzuCzu dzieciom, mamie, tacie, babci i dziadkowi, i dołączyć do wspólnego układania.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Scroll to Top