Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle obserwacyjne

Seria puzzli dla dzieci w różnym wieku

Puzzle obserwacyjne to najbardziej rozbudowana seria puzzli CzuCzu. Obecnie obejmuje 11 tytułów układanek dla dzieci w różnym wieku: od 3 lat aż po okres szkolny. Puzzle, zwłaszcza te najtrudniejsze, są równie chętnie układane przez dorosłych. Kolekcja cały czas się powiększa!

Każde prezentowe pudełko kryje duże układanki – po ułożeniu mają 48 x 68 cm. Elementy są duże i solidnie wykonane, dzięki czemu puzzle są wyjątkowo trwałe. Zestawy różnią się liczbą elementów. W zależności od wieku, mają ich 40, 60, 84 i 117. Najtrudniejsze układanki, dedykowane uczniom puzzle obserwacyjne Xplore Team, mają 204 i aż 425 elementów. Tematyka oraz poziom szczegółowości ilustracji również zostały dostosowane do zainteresowań układaczy w różnym wieku.

Co wyróżnia serię? Ułożenie puzzli to dopiero pierwszy etap zabawy. Każda układanka ma ramkę pełną szczegółów do wyszukiwania na ułożonej ilustracji. Dzieci to uwielbiają! W przypadku tytułów dla starszaków, zabawa w odnajdywanie detali staje się nie lada wyzwaniem. Co więcej, do puzzli dla starszych przedszkolaków i uczniów dołączyliśmy duże, dwustronne plakaty edukacyjne pełne tematycznych ciekawostek. Postery mogą stać się piękną dekoracją pokoju dziecięcego.

Radość odkrywania – nauka i zabawa

CzuCzu sprawia, że edukacja przez zabawę nabiera nowego znaczenia. Dla dzieci układania puzzli to wyjątkowo przyjemny sposób na spędzanie czasu. My wiemy, że jednocześnie to okazja, by rozwijać umiejętności i zainteresowania oraz dostarczać dostosowaną do wieku wiedzę. Nauka dawno nie była tak przyjemna!

Układanie puzzli rozwija spostrzegawczość i zdolności manualne. Zabawa z puzzlami obserwacyjnymi dodatkowo ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację. Pełne szczegółów ilustracje pobudzają wyobraźnię i zainteresowania. Tematyczne ciekawostki z plakatu dostarczają nowej wiedzy, pozwalają na uporządkowanie już nabytej oraz inspirują do dalszych poszukiwań. Odpowiednio dobrany do wieku i zainteresowań dziecka produkt to doskonały pomysł na prezent. W kolekcji na pewno każdy znajdzie zestaw dla siebie!

Seria Puzzle obserwacyjne CzuCzu obejmuje edukacyjne puzzle dla dzieci w wieku:

  • 3+ : 40-elementowe układanki Ogród i Las
  • 4+ : 60-elementowe układanki z plakatem: Kosmos, Na budowie, Pory roku i Dinozaury
  • 5+: układanki z plakatem: 84-elementowe Bałtyk i Stadnina koni oraz 117-elementowe puzzle Mapa Polski
  • puzzle z plakatem dla uczniów z serii Xplore Team: Ciało człowieka (204 el.) oraz Mity greckie (425 el.)
Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry