Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Zagadki i quizy

Polecane

Quizy i zagadki dla dzieci od CzuCzu!

“Zagadki CzuCzu” są w naszej ofercie od początku i od lat zaliczają się do bestsellerów. To edukacyjne książeczki na śrubie. Każda zawiera pytania i odpowiedzi na różnorodne tematy, dostosowane do wieku zgadywaczy. Mają poręczny format, mieszczą się w plecaku i torebce, sprawdzają się w domu, na wycieczce i w podróży. Zabawa sprawdza i poszerza wiedzę, rozwija logiczne myślenie, kreatywność, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem. Można bawić się samemu, z rodzicami, rodzeństwem lub z przyjaciółmi.
Aktualnie dostępne są:

  • Zagadki CzuCzu – seria poręcznych książeczek dla dzieci w wieku 3, 4 i 5 lat. W każdej znajdziecie 150 zilustrowanych zagadek.
  • Moje pierwsze Zagadki czuCzu – 2 książeczki na bezpiecznym uchwycie, z prostymi zagadkami dla półtorarocznych i dwuletnich dzieci.
  • Zagadki z dziurką – seria z rymowanymi zgadywankami. Ilustrowane fragmenty odpowiedzi widoczne są przez specjalne dziurki. Dostępne dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.
  • Fantastyczne gry logiczne – książeczki dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat, pełne zagadek, łamigłówek, kolorowanek, inspirujących zadań i ciekawostek.
  • Quizy, poradniki i książeczki z łamigłówkami z serii Xplore Team, stworzone z myślą o uczniach podstawówki.
Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry