Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle kreatywne

Polecane

Poznajcie puzzle kreatywne od CzuCzu!

W zasadzie każde puzzle pozwalają na mnóstwo kreatywnej zabawy. Po ułożeniu obrazka można wymyślać historie, wykorzystać ilustrację jako tło do odgrywania różnych scenek. Jedno nie budzi wątpliwości: puzzle układa się w jeden sposób. Jako producent kreatywnych i edukacyjnych zabawek, zakwestionowaliśmy ten pogląd i poszliśmy o krok dalej, tworząc puzzle, które można układać na wiele sposobów! Oprócz rozwijania zdolności manualnych i spostrzegawczości, taka zabawa doskonale pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie. Nasze puzzle kreatywne to idealna zabawka dla dzieci i dorosłych!

  • Puzzle kreatywne Roboty – w zestawie znajdziecie 65 elementów,. Można z nich ułożyć 8 robotów, zmienić ich funkcje dzięki częściom zamiennym. Możecie też puścić wodze fantazji i zbudować własne konstrukcje – co tylko przyjdzie wam do głowy! Część wymiennych elementów jest dwustronna.
  • Układam pociągi to duży kreatywny zestaw pełen dwustronnych elementów z lokomotywami i wagonami. Możecie zajrzeć do wnętrza pociągów. Wszystkie elementy można dowolnie łączyć, aby zbudować składy według własnych pomysłów.
  • Duuuże puzzle Moje ciało to edukacyjny zestaw dla przedszkolaków. 6 układanek ma wymienne elementy, co pozwala dzieciom lepiej zrozumieć, jak wygląda i funkcjonuje ludzkie ciało.
Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry