Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Do pisania i zmazywania

  • CzuCzu Zabawy kreatywne z pisakiem zmazywakiem Pojazdykreatywny zestaw Pojazdy z pisakiem
  • książeczka z magicznym pisakiemCzuCzu Zabawy kreatywne z pisakiem zmazywakiem Zwierzęta
  • CzuCzu Zabawy edukacyjne z pisakiem zmazywakiem Literyksiążeczka do wielokrotnego rysowania Litery
  • prezenty do 30zł dla trzylatkow zabawy z pisakiem zmazywakiem zestaw z pisakiem suchoscieralnymCzuCzu Zabawy edukacyjne z pisakiem zmazywakiem Cyfry

Polecane

Edukacyjne i kreatywne książeczki z pisakiem suchościeralnym – rysuj, pisz i zmazuj!

W każdym dziecku drzemie artysta! Zabawy plastyczne to bardzo rozwijające i przyjemne zajęcie, rysowanie przygotowuje do przyszłej nauki pisania i jest doskonałym czasoumilaczem. Biorąc pod uwagę naturalną chęć dzieci do tworzenia, stworzyliśmy 4 edukacyjne zestawy z książeczkami i pisakami suchościeralnymi. Jeśli coś nie wyjdzie lub pojawi się nowy pomysł, wystarczy narysować jeszcze raz… i jeszcze… teraz zabawa może trwać bez końca!

Każdy zestaw zawiera poręczną książeczkę na kółeczku i pisak zmazywak. Książeczki sprawdzą się w domu, na spacerze, w poczekalni i podróży. Mają 56 stron pełnych zabawnych i różnorodnych ćwiczeń grafomotorycznych, takich jak łączenie kropek, rysowanie po śladzie, dokańczanie rysunków. Tematykę dostosowaliśmy do zainteresowań przedszkolaków:

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry