Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Dla trzylatków

Polecane

Zabawki edukacyjne dla trzylatka 

Trzylatek potrafi już naprawdę bardzo dużo! Umie sprawnie się komunikować, systematycznie poszerza zasób słownictwa i buduje coraz dłuższe zdania. Jest coraz bardziej samodzielny. Dziecko w wieku przedszkolnym to uważny obserwator świata: niczym mały naukowiec zadaje wiele pytań, wszystko go ciekawi, eksperymentuje i docieka. Potrafi policzyć 2–3 rzeczy i jest gotowy na nowe wyzwania. Lubi zabawy z rówieśnikami.
Dziecko chłonie wiedzę w sposób naturalny, a najlepiej robi to przez zabawę. Dzięki odpowiednio dobranym zabawkom i aktywnościom, możecie wspomóc jego rozwój i pomóc doskonalić kompetencje i zdobywanie wiedzy. CzuCzu podąża za dziećmi i wspiera ich naturalny rozwój. Podsuwajcie dzieciom odpowiednie edukacyjne i kreatywne zabawki oraz jak najczęściej aktywnie towarzyszcie im w zabawach. To czysta frajda!

Zabawka dla przedszkolaka – co naprawdę warto wybrać dla 3-latka?

Rodzice szukają wartościowych zabawek, które są bezpieczne i starannie wykonane, mają dużą wartość edukacyjną, a do tego są ładne i kształtują poczucie estetyki dzieci. Specjaliści są zgodni: warto postawić na puzzle, gry i kreatywne książeczki i używać jak najmniej elektroniki. Filozofia CzuCzu jest prosta: podążamy za dzieckiem i wspieramy jego naturalny rozwój i dajemy dzieciom i rodzicom przestrzeń na własne zabawy. Dbamy o to, by nasze produkty miały treść i formę dostosowana do zainteresowań i wieku. Dzięki temu nasze zabawki są polecane przez rodziców i opiekunów oraz specjalistów. Znakomicie sprawdzają się w przedszkolach jako pomoce dydaktyczne i podczas zabaw z rówieśnikami. Co najważniejsze, dzieci z chęcią po nie sięgają.
Podczas układania puzzli czy wspólnych gier, przedszkolaki trenują pamięć, dużą i małą motorykę, poznają nowe słowa i poszerzają wyobraźnię. Do tego inspirują do zdobywania wiedzy na różnorodne tematy, poznają litery i cyfry, przyrodę, zdobywają wiedzę o ciele, rozwijają swoje hobby i zainteresowania. Nauka przez zabawę dawno nie była tak przyjemna!

Edukacyjne gry i zabawy dla 3-latków od CzuCzu 

Zobaczcie, co polecamy dla 3-letniego chłopca i 3-letniej dziewczynki:

  • Wielkoformatowe Duuuże puzzle z dziurką Alfabet i Pociąg do liczenia w przyjazny sposób pozwalają poznawać litery i cyfry. W przyjazny sposób wprowadzają przedszkolaki do nauki liczenia, pisania i czytania.
  • Układanki o odpowiednio dobranej tematyce uczą i inspirują. Puzzle obserwacyjne dla trzylatków nadal doskonalą małą motorykę i spostrzegawczość, a przy okazji inspirują do poznawania świata przyrody. Duuuże puzzle Moje ciało to fascynująca pierwsza lekcja anatomii.
  • Kolorowanki i rysowanki o różnorodnej tematyce oraz edukacyjne zabawy z pisakiem suchościeralnym inspirują przedszkolaki do rozwijania zdolności manualnych i tworzenia.
  • Książeczki z zagadkami czy quizami to kolejny pomysł na naukę na wesoło.

Co na prezent a co na podróż? Puzzle, gry i zestawy edukacyjne CzuCzu różnią się tematyką i rozmiarem. Z łatwością wybierzecie zestawy, które sprawdzą się w domu, przedszkolu, na wakacjach czy w podróży. W razie pytań – dajcie znać!

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry