Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Gry podróżnicze

 • CzuCzu domino dinozaury
 • CzuCzulotto Zwierzątka co w środku
 • CzuCzu memorki Pojazdy od 2 latgra dla dzieci memory koparka traktor karetka

  Memorki
  Pojazdy

  19.90 
 • memory ze zwierzętamiCzuCzu memorki dzikie zwierzęta od 2 lat
 • CzuCzu memorki w lesie gra i układankamemory w lesie 15 par

  Memorki
  W lesie

  19.90 
 • CzuCzu Fantastyczne gry logiczne 3+wciągające zadania dla dzieci 3+
 • CzuCzu Fantastyczne gry logiczne 4+Zagadki i łamigłówki dla 4 latka
 • ciekawostki i łamigłówki dla 5 latkaCzuCzu Fantastyczne gry logiczne 5+
 • Xplore Team Gra edukacyjna Ciało człowiekagra karciana dla uczniów
 • Xplore Team Gra edukacyjna Przyroda PolskiXplore Team Gra edukacyjna biologia i geografia
 • Xplore Team Gra edukacyjna Tajemnice ZiemiXplore Team Gra edukacyjna Tajemnice Ziemi
 • Xplore Team Gra edukacyjna Wynalazki dla uczniówXplore Team Gra edukacyjna Wynalazki które zmieniły świat
 • XT Fantastyczne gry logiczna 8-9wesołe zadania dla 8 latka

Polecane

Co jest niezbędne w podróży z dzieckiem?

Destynacja wybrana, samochód / walizki do pociągu czy samolotu spakowane, trzeba jeszcze dojechać na miejsce. Podróż z dzieckiem to nie lada wyzwania – wie o tym praktycznie każdy rodzic. Co jest w niej niezbędne? Dla podróżujących autem to oczywiście wygodny i bezpieczny fotelik samochodowy dla dziecka. Wybór zdrowych i wygodnych przekąsek na drogę, które są lubiane przez dziecko i jednocześnie nie spowodują wielkiego bałaganu w aucie. Pomyślcie o pysznych kanapkach do auta! Woda w butelce czy bidonie, który zminimalizuje ryzyko rozlania napoju. Poduszka, przytulam, ulubiony kocyk i…. Oczywiście ulubione gry podróżnicze i inne czasoumilacze!

Podróż z dzieckiem – najlepsze podręczne gry i książeczki na drogę

Na szczęście są sposoby, aby ją tylko ułatwić, ale wręcz umilić podróż z dzieckiem. W drodze z dziećmi w różnym wieku sprawdzą się książeczki, gry planszowe i inne zabawki, które mają poręczny rozmiar. Dzięki temu dziecko może podczas przy pakowaniu, bo taka zabawka z łatwością zmieści się w plecaku. Nie zajmą za wiele miejsca (co jednocześnie oznacza, że… można ich zabrać więcej). Inspirują do wspólnej zabawy na różne sposoby, pozwalają zająć się czymś przyjemnym. Planszowe gry podróżnicze czy książeczki sprawdzają się później również na miejscu, szczególnie jeśli do zabaw zaprosimy nowo poznanych wakacyjnych znajomych.
Jak je dobrać? Polecamy trzymać się 3 zasad: 1. Wybrać coś, co dziecko lubi najbardziej. 2. Zabrać coś, co pozwala na jak najwięcej różnorodnych zastosowań. 3. Wziąć na drogę grę czy zestaw, który jest dla dziecka zupełnie nowy – efekt nowości pozwoli uzyskać dodatkowe

Gry podróżnicze dla dzieci od CzuCzu

Czym zająć w drodze najmłodszych podróżników? Poznaj kolekcję CzuCzu: gry, quizy, poręczne układanki, książeczki z zagadkami dla dzieci w różnym wieku. Zmieszczą się w plecaku, kieszeni drzwi, dlatego możecie je zawsze mieć przy sobie, także podczas spacerów i krótkich wycieczek. Zobaczcie!

 • Poręczne gry i układanki dla dzieci od 1 roku życia aż po wiek przedszkolny. To wszechstronne edukacyjne zestawy z grami i puzzlami o różnorodnej liczbie elementów i tematyce, które zajmują mało miejsca, a pozwalają na mnóstwo zabaw. Puzzle typu Układam koniki czy Układam zwierzątka czy gry memorki można układać nawet w aucie czy stoliku podróżnym w samolocie i pociągu. 
 • Książeczki z zagadkami dla dzieci w różnym wieku to jedna z ulubionych pozycji dorosłych. Każdą książeczką można bawić się na mnóstwo sposobów – potraktować ja jako książeczkę obrazkową i tworzyć własne historyjki, czytać zagadki, inspirować się do tworzenia własnych zgadywanek a nawet rysowania. Co szczególnie fajne to to, że dzieci lubią je przeglądać wielokrotnie.
 • Książeczki kreatywne na śrubie pełne quizów, ciekawostek, rysunków i innych pomysłów na gry – poznajcie serię Fantastyczne gry logiczne!
 • Nie zapominamy o uczniach: w serii Xplore Team znajdziecie mnóstwo pomysłów na gry podróżne, które zajmą nie tylko dzieciaki, ale też dorosłych. Przy okazji to pomysł na przemycenie garstki wiedzy podczas każdej podróży.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry