Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Karty kontrastowe

  • CzuCzu Karty kontrastowe na kółeczku dla dzieci 0 mies.pierwsza książeczka kontrastowa
  • Pomysł na zabawę z kartami kontrastowymiCzuCzu Karty kontrastowe na kółeczku dla dzieci 3 mies.

Polecane

Czarno-białe kontrastowe obrazki dla niemowląt

CzuCzu to doskonały przewodnik po świecie edukacyjnej zabawy. Mamy zabawki i książeczki edukacyjne na każdą okazję i wiek, nawet dla niemowląt! Czy wiecie, że najmłodszym maluchom warto pokazywać… kontrasty? Czarno-białe ilustracje z wyraźnymi wzorami to coś, co maluszki lubią najbardziej, a przy okazji to doskonała edukacyjna zabawka.
Pierwszy roku życia dziecka to czas najbardziej intensywnego rozwoju. To czas, gdy rozwijane i doskonalone są motoryka, zmysły i wiedza. Rodzice mogą aktywnie wspierać ten rozwój dzięki odpowiednio dobranym zabawkom edukacyjnym. Bardzo wcześnie w mózgu człowieka tworzą się połączenia nerwowe. Wspierajmy i intensyfikujmy rozwój układu nerwowego niemowląt poprzez dostarczanie dziecku odpowiednich bodźców, które rozwijają zmysły. Wspólne oglądanie kontrastowych ilustracji to sposób na rozwijanie wzroku, ale także zmysłu słuchu i dotyku.
To rodzice i ich dotyku i głosu są ulubioną “zabawką” niemowlęcia. Dlatego oddajemy w Wasze ręce serię książeczek kontrastowych. Czarno-białe obrazki przyciągają wzrok maluszków i trenują mięśnie oczu. Każda edukacyjna książeczka dostarcza rodzicom pomysłów na wspólne spędzanie czasu oraz… ćwiczenia! Ustawienie przed leżącym maluszkiem książeczki kontrastowej inspiruje go do podnoszenia głowy. Zabawa w pokazywanie szczegółów na ilustracjach i opowiadanie o tym, co na nich widać, to sposób na rozwija spostrzegawczość, i zdolności poznawcze oraz sprawia dzieciom mnóstwo radości i buduje ich poczucie bezpieczeństwa.

Książeczki i karty kontrastowe dla niemowląt od CzuCzu

Jakie zabawki edukacyjne dla niemowląt oferujemy w CzuCzu? To książeczki kontrastowe, które mają wyraźne, czarno-białe wzory. Rodzic jest dla maluszka najlepszym przewodnikiem, a my dajemy mu dopasowane do wieku zabawki i pomysły:

  • Starter malucha – to zestaw 2 kontrastowych książeczek, dla dzieci w wieku 3 miesiące + i pół roku oraz 7 dwustronnych kart już dla noworodka, z których można stworzyć piękną girlandę i przyozdobić nią pokój lub maluszka.
  • Karty kontrastowe na kółeczku 0 mies.+ i 3 mies.+ to poręczne i innowacyjne książki na kółeczku. Każda ma 10 dwustronnych kart o różnym stopniu szczegółowości i z dodatkowymi kolorami. Wygodne i praktyczne kółeczko pozwala zawiesić je przy łóżeczku lub wózku oraz korzystać z pojedynczych kart.

Nigdy nie jest za wcześnie na wspólne odkrywanie świata!

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry