Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Karty na sznureczku

Polecane

Karty obrazkowe na sznureczku

To edukacyjne seria poręcznych książeczek o ciekawej formie i tematyce dostosowanej do zainteresowań dzieci. Znajdziecie w niej 4 tytuły: Pierwsze słowa, Owoce i warzywa, Zwierzęta i Pojazdy. Każdy zestaw zawiera książeczkę z pięknymi, realistycznymi obrazkami z podpisami oraz scenariusze zabaw. To poradnik pełen podpowiedzi dla opiekunów na to, jak się bawić z Kartami, by doskonalić kompetencje dzieci i wspierać ich rozwój.

Pomysły na zabawy: jak korzystać z kart obrazkowych?

Małe wielkie książeczki są poręczne i idealnie dopasowane dla małych rączek, a jednocześnie pozwalają na mnóstwo rozwijających zabaw. Można je łatwo dostosować do wieku i rozwijających się umiejętności dzieci. Różnorodne aktywności inspirują do poznawania świata i nowych słów, pozwalają rozwijać zmysły: wzrok, dotyk i słuch, oraz dostarczają pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Karty stworzone z myślą o maluchach rosną razem z dziećmi. Starszaki mogą dzięki nim na przykład poznawać słówka w językach obcych, doskonalić naukę czytania albo inspirować się do rysowania.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry