Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Akademia CzuCzu

  • pierwsza kolorowanka dla dziecka

Polecane

Akademia CzuCzu zaprasza małych odkrywców

Akademia CzuCzu to wyjątkowa kolekcja edukacyjnych zestawów dla odkrywców w różnym wieku: od 18 miesięcy aż po czas przedszkolny. Nowa edycja lubianej przez dzieci i docenianej przez dorosłych serii zawiera 4 edukacyjne zestawy: Kolory, Przeciwieństwa, Cyfry i Litery. Każdy zestaw kryje 2 dłuuugie kolorowanki pełne ciekawych zadań grafomotorycznych oraz tematyczne dwuelementowe puzzle, które prócz doskonalenia małej motoryki i spostrzegawczości, rozwijają logiczne myślenie i rozwój poznawczy. A wszystko to dzięki zabawie!

Nauka przez zabawę dla dzieci

CzuCzu wie, czym jest radość odkrywania i jak inspirować do nauki przez zabawę! Układanie puzzli i rozwiązywanie zadań w książeczkach to wszechstronnie rozwijające aktywności. Pobudzają ciekawość świata, rozwijają zdolności manualne i spostrzegawczość i pozwalają stopniowo zdobywać wiedzę o świecie w sposób zrozumiały dla dziecka.

Zestawy zostały stworzone w taki sposób, aby inspirować najmłodszych do poznawania świata krok po kroku:

Krok 1 – Kolory – to zestaw dla najmłodszych, już półtorarocznych dzieci. Książeczki z ilustracjami z grubymi obrysami sprawdzą się jako pierwsze kolorowanki, a dwuelementowe układanki jako pierwsze puzzle.

Krok 2 – Przeciwieństwa – zestaw przeznaczony dla dwulatków. Choć forma się nie zmienia, wrasta poziom trudności zabawy, bo treść jest bardziej abstrakcyjna. Co więcej, puzzle można układać na wiele sposobów, co pozwala tworzyć nieoczywiste połączenia.

krok 3 – Cyfry i Litery – to zabawy dla przedszkolaków, które chcą odkrywać alfabet, podejmować pierwsze próby pisania i liczenia do 10.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Scroll to Top