Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle 100-elementowe

Polecane

Wieloelementowe puzzle CzuCzu – dla starszaków i dorosłych

Są tu prawdziwi puzzlomaniacy? Układanie puzzli ma mnóstwo korzyści i jest świetnym pomysłem na wspólne spędzanie czasu. Nasze puzzle mają treść i formę dostosowaną do wieku. Piękne ilustracje inspirują do zabawy i zdobywania wiedzy. Skomplikowane puzzle znakomicie sprawdzają się jako puzzle rodzinne i puzzle dla dorosłych. Wypróbujcie puzzle CzuCzu domach i przedszkolach, zaproście do zabawy przyjaciół!

100-elementowe układanki – zaawansowane układanie

  • Ile puzzli układa wasze dziecko – może czas na kolejny rekord? Puzzle obserwacyjne dla starszaków to 117-elementowe Puzzle obserwacyjne Mapa Polski, 204-elementowe Puzzle Ciało człowieka i Mity greckie, które mają aż 425 elementów. Każda układanka ma duży format, ramkę ze szczegółami do wyszukiwania oraz duży dwustronny plakat edukacyjny pełen tematycznych ciekawostek. Który temat najbardziej was ciekawi?
  • Układ Słoneczny Xplore Team to 300-elementowe wielkoformatowe puzzle. Podłogowa układanka ma aż 98 x 68 cm. Do zestawu dołączyliśmy wielki plakat pełen kosmicznych ciekawostek.
  • W prezentowym pudełku puzzli Poznaję zawody znajdziecie w sumie 168 elementów, z których możecie ułożyć 12 układanek przedstawiających różne zawody (każda z 14 puzzli).
  • Mapa świata to wielkoformatowe edukacyjne puzzle przedstawiające kontynenty i oceany i najciekawsze zwierzęta, rośliny i budowle. Zaprasza do poznawania przyrody, geografii i historii.
  • Układam pociągi – kreatywne puzzle mają 108 elementów, w tym 56 dwustronnych. Twórzcie własne pociągi, łącząc puzzle w dowolny sposób.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry