Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle 20-elementowe

Polecane

Puzzle CzuCzu to zawsze dobry pomysł!

Zachęć dziecko do zabawy z puzzlami. To wszechstronnie rozwijająca zabawa i sposób na spędzanie czasu. Zabawa doskonali zdolności manualne, spostrzegawczość, koordynację oko-ręka. Puzzle o odpowiednio dobranej tematyce inspirują dzieci do zadawania pytań i poszerzania wiedzy o świecie. Różnorodne formy układanek pozwalają rozwijać kreatywność i wyobraźnię.
Wiemy, czym jest radość odkrywania! Stworzyliśmy różnorodne wieloelementowe układanki, które stopniowo wprowadzają dzieci do świata coraz trudniejszych puzzli, a przy okazji bawią i uczą. Wszystkie nasze układanki wykonane są z certyfikowanych i bezpiecznych materiałów.

20-elementowe układanki – doskonałe dla starszych dzieci

  • Puzzle przestrzenne Kosmos i Ale puzzle W gospodarstwie to kreatywne zestawy, w których znajduje się 20-elementowa układanka i duże kartonowe figurki.
  • Puzzle z serii “Układam” – każde pudełko kryje 20 elementów – należy wyodrębnić z nich 5 czteroelementowych układanek. Znakomicie sprawdzają się jako pierwsze wieloelementowe puzzle dla bardziej zaawansowanych układaczy.
  • Puzzle progresywne Pojazdy na budowie i Zwierzątka na wsi zawierają w sumie 4 układanki o stopniowo rosnącej liczbie elementów. To znakomity trening układania puzzli.
  • Puzzle z dziurką Wóz strażacki i Lody! Lody! to panoramiczne układanki, w których oprócz wozu złożonego z 12 elementów należy dopasować dodatkowe 11 puzzli o różnych kształtach.
Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry