Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle 40-elementowe

Polecane

Zawsze jest czas na puzzle CzuCzu!

Zabawa z puzzlami to wszechstronnie rozwijająca aktywność i fantastyczny pomysł na spędzanie czasu. Doskonali zdolności manualne, spostrzegawczość i cierpliwość. Dzięki odpowiedniej tematyce inspiruje do zadawania pytań i poszerzania wiedzy o świecie. Pozwala rozwijać kreatywność i wyobraźnię.
Odkryj z CzuCzu, czym jest radość odkrywania! Dla bardziej zaawansowanych układaczy stworzyliśmy różne wieloelementowe układanki, które bawią i uczą. Ich formę i tematykę dostosowujemy do różnorodnych zainteresowań dzieci. Puzzle sprawdzają się w domach i przedszkolach, do zabawy w pojedynkę oraz z rodziną i przyjaciółmi.

40-elementowe układanki – doskonałe dla przedszkolaków

  • Puzzle obserwacyjne Ogród i Las to wielkoformatowe 40-elementowe puzzle. Zabawa z nimi nie kończy się na ułożeniu obrazka. Na ramce układanki umieściliśmy mnóstwo szczegółów do wyszukania na ułożonej ilustracji, co rozwija spostrzegawczość i sprawia mnóstwo frajdy. Inspirują do rozmów o przyrodzie.
  • Puzzle z dziurką dla starszaków – 30-elementowy Pociąg do liczenia i 48-elementowe Duuuże puzzle Alfabet to kreatywne podłogowe układanki z wymiennymi kółeczkami, które w przyjazny sposób wprowadzają dzieci do świata liczb i liter.
  • Starszaki mogą doskonalić się w sztuce układania puzzli, korzystając z układanek zaprojektowanych z myślą o młodszych dzieciach. Nasze zestawy pozwalają dopasowywać poziom trudności zabawy do rozwijających się umiejętności dzieci.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry