Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle 500-elementowe

  • box przod puzzle Puzzlove Grzyby 500 elementowwizualizacja puzzle i box Puzzlove Grzyby 500 elementow
  • puzzle Puzzlove Psy 500 elementow dla dzieci 9+ puzzle rodzinnepuzzle i box Puzzlove Psy 500 elementow rozne rasy psow
  • puzzle 500 elementow Puzzlove Ryby dla dzieci 9+ puzzle rodzinnepuzzle i box Puzzlove Ryby 500 elementow
  • puzzle z dinozaurami 500 elementowpuzzle i box Puzzlove dinozaury 500 elementow
  • Puzzlove miasto Krakow puzzle 500 elementow dekoracja pokoju
  • Puzzlove koty puzzle 500 elementów do ukladania i do ramki
  • Puzzle dla dorosłych 500 el
  • podłogowe puzzle 300 elementów wszechświatPuzzle Układ słoneczny dla dzieci i dorosłych
  • Xplore Team Puzzle obserwacyjne Mity greckie 425 el.puzzle mity greckie 425 elementów

Polecane

Puzzle dla starszych puzzlomaniaków

Czasy, gdy puzzle uznawane były za zabawkę wyłącznie dla dzieci, już dawno minęły. I całe szczęście! To wszechstronnie rozwijający i bardzo przyjemny sposób na spędzanie czasu bez względu na wiek. CzuCzu dobrze o tym wie, dlatego do bestsellerowych układanek i puzzli dla dzieci już od pierwszego roku życia dołączyły fenomenalnie przyjęte puzzle dla starszaków, uczniów i… dorosłych! Puzzlomaniacy w każdym wieku łączcie się!

Im więcej elementów, tym większe wyzwanie… i satysfakcja! Coraz bardziej skomplikowane puzzle o ulubionej tematyce pozwalają pożytecznie spędzać czas w długie jesienne wieczory, przy herbacie i wspomnieniach. Albo podczas spotkania ze znajomymi czy rodziną. Układanie puzzli trzyma mózg w formie, doskonaląc pamięć, spostrzegawczość, to też bardzo relaksujące zajęcie i sposób na wyciszenie.

Aktualnie najtrudniejsze układanki w nowej serii Puzzlove CzuCzu to puzzle 500-elementowe. Cóż, zdaniem wielu puzzlomaniaków to puzzle doskonałe. Z jednej strony to konkretne wyzwanie dla starszych dzieci, a dzięki dużemu formatowi – świetne puzzle dla całej rodziny czy grupy znajomych. Są trudne, ale nie frustrują. Z drugiej strony nawet wytrawni układacze, którzy ze spokojem układają puzzle, które mają kilka tysięcy elementów, docenią 500-elementową “rozgrzewkę”, szczególnie jeśli zachwyci ich ilustracja. 

Puzzlove CzuCzu – puzzle 500 elementów

Puzzlove CzuCzu, które mają 500 elementów to: Miasto Kraków – dla wielbicieli jednego z najulubieńszych polskich miast, Polskie Parki Narodowe, dla miłośników przyrody i pieszych wędrówek, Koty – dla tych, którzy kochają mruczących przyjaciół, oraz Ptaki – czyli puzzle nie tylko dla ornitologów!

Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa! Gorąco przyjęta kolekcja Puzzlove CzuCzu obejmuje układanki o różnorodnej liczbie elementów i tematyce. Przygotowaliśmy puzzle dla przedszkolaków, starszaków i dorosłych, a nawet dorośli. Wszystkie łączy znak jakości CzuCzu – staranne wykonanie, produkcja w Polsce oraz oryginalne ilustracje stworzone przez najlepszych polskich ilustratorów. Każdy zestaw to doskonały pomysł na prezent. A my już myślimy o kolejnych tytułach.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Scroll to Top