Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle 60-elementowe

Polecane

Układanie to wyzwanie – wieloelementowe puzzle CzuCzu

Lubicie układać puzzle? Świetnie się składa, bo to bardzo rozwijające zajęcie i fantastyczny pomysł na wspólne spędzanie czasu. Doskonali spostrzegawczość i cierpliwość, rozwija kreatywność i wyobraźnię. Odpowiednio dobrany poziom trudności i treść układanek inspiruje do zdobywania wiedzy o świecie. Starszaki z reguły mają już bardzo określone zainteresowania. Stworzyliśmy dla nich wieloelementowe układanki o różnej tematyce, wielkości i formie, aby bawić i uczyć. Wypróbujcie puzzle CzuCzu domach i przedszkolach, zaproście do zabawy przyjaciół.

60-elementowe układanki – doskonałe dla starszaków

  • Puzzle obserwacyjne dla starszych dzieci mające 60 elementów to: Pory roku, Kosmos, Na budowie i Dinozaury. Każda układanka ma ramkę pełną szczegółów do wyszukiwania oraz duży dwustronny plakat edukacyjny. Bałtyk i Stadnina koni mają jeszcze więcej elementów: 84!
  • Kreatywne puzzle Roboty – mają aż 65 elementów, w tym 24 dwustronna. Można tworzyć z nich dowolne konstrukcje – tu nie ma jednego właściwego rozwiązania.
  • Puzzle Mapa świata zwierzęta to idealny pomysł na prezent dla małych podróżników. Układanka ma 60 puzzli i dołączyliśmy do niej 21 figurek ze zwierzętami i dwustronny plakat edukacyjne.
  • Puzzle progresywne Pojazdy w akcji mają w sumie 71 elementów, które składają się na 4 układanki o różnej liczbie puzzli. To doskonały pomysł na stopniowe radzenie sobie z coraz trudniejszymi układankami.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry