Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle z pojazdami

 • CzuCzu Puzzle progresywne Pojazdy na budowie
 • CzuCzu Układanki z dziurką Pojazdy puzzle dla dwulatkapuzzle z dziurką pojazdy
 • rozwijająca gra i układankaCzuCzu Duuuże memory Pojazdy 2+
 • Układam
  Pociągi

  109.90 
 • Puzzle z dziurką Lody Lody kolory i kształty 2+puzzle panoramiczne wóz z lodami 2+
 • CzuCzu Puzzle z dziurką Wóz strażacki 2+
 • puzzle do liczenia pociągCzuCzu Puzzle z dziurką Pociąg do liczenia 3+
 • CzuCzu Puzzle przestrzenne Kosmospuzzle 20 el i duże figurki Kosmos
 • CzuCzu Puzzle obserwacyjne Kosmos dla dzieci 4+puzzle dla dzieci 60 elementów
 • CzuCzu Puzzle obserwacyjne Na budowie dla 4 latkapuzzle 60 el budowa i maszyny budowlane
 • CzuCzu Puzzle kreatywne Roboty 3+puzzle kreatywne roboty wymienne elementy
 • Puzzle progresywne Pojazdy w akcji 3+4 układanki 8 figurek z pojazdami
 • CzuCzu memorki Pojazdy od 2 latgra dla dzieci memory koparka traktor karetka

  Memorki
  Pojazdy

  19.90 
 • edukacyjna układanka z cyferkamiPuzzle CzuCzu Cyferki dla 3 latka
 • Puzzle Układam Pojazdy 2+Układam Pojazdy CzuCzu

  Układam
  Pojazdy

  19.90 
 • podłogowe puzzle 300 elementów wszechświatPuzzle Układ słoneczny dla dzieci i dorosłych

Polecane

Zabawkowe pojazdy

Z dużym prawdopodobieństwem możemy założyć, że małe dzieci i przedszkolaki uwielbiają wszelkiego rodzaju pojazdy. Różnorodne zabawkowe i drewniane pojazdy: samochody, samoloty, statki, rakiety czy traktory to nieodłączni bohaterowie wielu dziecięcych zabaw. Doskonale to rozumiemy! Na pytania typu “jaki prezent dla chłopca”, “co kupić małej fance pojazdów”, “co dla fana traktorów / rakiet / pociągów (tu wystarczy zapytać dziecka)”, odpowiadamy: puzzle z pojazdami to doskonały pomysł na edukacyjny prezent! Zabawa z nimi sprawi dzieciom mnóstwo radości, a przy okazji pomoże wspierać rozwijające się kompetencje: rozwój motoryki i koordynację ręka-oko, cierpliwość, pamięć, spostrzegawczość… Wszyscy będą zadowoleni!

Puzzlowe koparki, pociągi i rakiety – ulubione wielkie maszyny i pojazdy dzieci


Wybierając puzzle, pomyśl o zainteresowaniach dziecka – w kolekcji CzuCzu pojazdów znajdziecie traktory, rakiety, samoloty, maszyny budowlane – wszystko to, co dzieciaki lubią najbardziej. Oprócz ulubionej tematyki, ważny jest też poziom skomplikowania układanek – nie mogą być zbyt trudne, aby nie zniechęcić dzieci, ani za łatwe, by nie stały się nudne. Na szczęście każdy produkt CzuCzu jest oznaczony: na opakowaniu sugerujemy wiek małego odbiorcy. Co więcej, podpowiadamy, jakie kompetencje rozwija w zabawa oprócz, co oczywiste, pobudzania zainteresowań i ciekawości. Co więcej, puzzlowe Pojazdy CzuCzu znajdziecie w różnych formatach, dzięki czemu dobierzecie odpowiednie układanki do zabaw w domu, przedszkolu czy podróży.

Puzzle pojazdy dla maluchów i przedszkolaków

Najmłodsi mogą zacząć przygodę z układaniem puzzli dzięki prostym, kilkuelementowym układankom. Układam pojazdy to 4-elementowe układanki dla początkujących dzieci. Dla starszych, które doskonalą sztukę układania wieloelementowych puzzli, przygotowaliśmy Puzzle progresywne Pojazdy na budowie (dla dwulatków) oraz Pojazdy w akcji (dla przedszkolaków). Stopniowo rosnąca liczba elementów w układankach i ulubiona tematyka inspiruje do układania puzzli. Chyba każde dziecko lubi pojazdy uprzywilejowane. Od lat jednym z bestsellerów dla dwulatków jest edukacyjny zestaw Puzzle z dziurką Wóz strażacki. Mali wielbiciele straży pożarnej układając puzzle, mogą jednocześnie poznawać kształty i rozwijać wyobraźnię. Dzieci, które opanowały układanie coraz trudniejszych puzzli, mamy różnorodne tytuły do wyboru. Puzzle obserwacyjne Na budowie to propozycja dla przedszkolaków, którzy lubią maszyny budowlane takie jak dźwigi, koparki, wywrotki. Z kolei zestaw kreatywny Układam pociągi to niesamowita gratka dla dzieci, które lubią kolejnictwo. Wszystkie dwustronne puzzle są wymienne, co pozwala na tworzenie dowolnych składów oraz poznanie z zewnątrz i od środka lokomotyw i wagonów różnego typu. Rakiety i pojazdy kosmiczne to temat dla wielbicieli wszechświata. kosmiczna kolekcja CzuCzu obejmuje puzzle dla dzieci już dwuletnich, przedszkolaków i starszaków. Wyjątkowe podłogowe Duuuże puzzle Droga dla pojazdów tworzą planszę, po której można jeździć zabawkowymi samochodzikami.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry