Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle z robotami

 • Puzzle panoramiczne Kosmos 60 elementów
 • Układam
  Pociągi

  89.90 
 • CzuCzu Puzzle z dziurką Wóz strażacki 2+
 • CzuCzu Puzzle przestrzenne Kosmospuzzle 20 el i duże figurki Kosmos
 • CzuCzu Puzzle obserwacyjne Kosmos dla dzieci 4+puzzle dla dzieci 60 elementów
 • CzuCzu Puzzle obserwacyjne Na budowie dla 4 latkapuzzle 60 el budowa i maszyny budowlane
 • CzuCzu Puzzle kreatywne Roboty 3+puzzle kreatywne roboty wymienne elementy
 • podłogowe puzzle 300 elementów wszechświatPuzzle Układ słoneczny dla dzieci i dorosłych

Polecane

Pasje dzieci i dorosłych 

Każdy z nas ma różne zainteresowania i hobby. Jeśli uda się nam zarazić swoją pasją dzieci, jest to idealna sytuacja: bezcenny jest wtedy czas spędzony razem, podczas którego tworzymy szczególne więzi i mamy okazję do wielu rozmów. Co zrobić w takim razie, aby dziecko zainteresowało się danym tematem? Najważniejsze jest to, aby małego uczestnika nie zniechęcić. Pokazywać, ale nie zmuszać. Mimo, że nasze pociechy mają te same geny, są odrębnymi jednostkami, które mogą mieć inne zdanie, odczucia i możliwości. Jeśli będziemy otwarci na nowe doświadczenia, może się okazać, że to dzieci zainteresują nas swoim hobby i… nauczymy się czegoś nowego, np. gry na gitarze?

Sport dla dużych i małych

Praktycznie możemy dzielić się każdą pasją. Doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich jest uprawianie sportu. Takie wspólne aktywności pozwalają na zachowanie dobrej kondycji, a wiadomo, że w zdrowym ciele – zdrowy duch. Nie musi być to od razu wspinaczka wysokogórska czy skakanie ze spadochronem. Możemy zacząć od jazdy na rowerze: jeździć razem do przedszkola, szkoły czy pracy jeśli odległość na to pozwala, a w weekendy robić sobie dłuższe wycieczki. Zapał do jazdy na rowerze możemy rozwijać już u maluchów, pozwalając im na jazdę na rowerku biegowym. Jeśli lubicie pływać i jest to dla was coś bardziej ważnego niż wakacyjne chlapanie się w morzu – droga wolna! Na zajęcia z “nauki pływania” możemy zabrać już półroczne dzieci. W zasadzie każda forma sportu, o ile jest bezpieczna, to możliwość rozwijania wspólnych zainteresowań. Świetne są też gry zespołowe, takie jak siatkówka, koszykówka czy piłka nożna. Oprócz dbania o kondycję fizyczną, możecie razem uprawiać gimnastykę dla umysłu.

Hobby w domu

Kiedy pogoda nie sprzyja zewnętrznym aktywnościom, mamy pole do popisu do zabaw w domu. Długie jesienne czy zwłaszcza zimowe wieczory to dobra okazja do wspólnego muzykowania, gry w szachy czy gry planszowe. Zwłaszcza te ostatnie przeżywają swój renesans, a rzesza ludzi bierze udział w wielodniowych rozgrywkach. Równie popularne stało się układanie wieloelementowych puzzli przez dorosłych. Dla wielu ludzi nie ma nic przyjemniejszego, niż kubek herbaty i 1 000 elementów na stole. Ale czasem wystarczy mniejsza ilość elementów, aby pasja dorosłego przerodziła się w pasję dzieci. 

Konstrukcyjne puzzle dla dzieci i dorosłych 

Przykładem układanek, które pochłoną zarówno małych jak i dużych pasjonatów puzzli są na przykład puzzle z robotami. Puzzle kreatywne Roboty to 65 elementów, z czego jest 24 dwustronnych. Ich fenomenem jest to, że możemy z nich skonstruować wiele wariantów maszyn. Możecie oczywiście ułożyć 8 zaprojektowanych przez nas robotów, ale doskonałą zabawą będzie tworzenie własnych – wszystkie elementy można dowolnie przekładać. Innego typu roboty na puzzlach znajdziecie w zestawie Puzzle przestrzenne Kosmos, które są dedykowane już dwuletnim dzieciom.  Na podobnej zasadzie jak puzzle z robotami, działają pociągi CzuCzu. Zestaw układam Pociągi to 108 puzzli, z czego aż 56 jest dwustronnych. Oznacza to, że za każdym razem możecie stworzyć zupełnie nowy skład pociągowy. Co więcej, po ułożeniu wszystkich elementów pociąg będzie miał… 9,5m! Zabawa takimi puzzlami to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu, oraz realizacja pasji: do układania puzzli, konstruowania, fascynacji robotami czy kolejnictwem.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju macie zainteresowania, spróbujcie podzielić się swoją pasją z rodziną.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry