Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

cover_puzzlove

Puzzlove CzuCzu – radość układania!

Wiele razy pisaliśmy o tym, jak dobroczynny wpływ na rozwój dzieci mają puzzle, jak rozwijają kompetencje, zmysły i wyobraźnię. Dzisiaj skupiamy się na równie ważnym aspekcie: układanie puzzli to po prostu fantastyczna zabawa i relaks! Puzzlove CzuCzu to nasza nowa seria puzzli dla dzieci i – pierwszy raz w historii CzuCzu – dorosłych. Bo radość układania należy się wszystkim!

Przepis na puzzle i puzzlowe zabawy

Znacie nasz przepis na puzzlowe zabawy: dobieramy treść do zainteresowań dzieci lub podsuwamy tematy warte nauki, ale zaserwowanej w sposób dostosowany do wieku i inspirujący do zabawy. Dobieramy formę puzzli do wieku. Dbamy o najwyższą jakość i poziom merytoryczny. Zapraszamy do współpracy najlepszych ilustratorów, którzy tworzą dla nas autorskie ilustracje, są blisko świata dzieci i traktują ich z uwagą i szacunkiem. Nie boimy się eksperymentować! I słuchamy Was, naszych odbiorców.

Puzzle dla dzieci i rodzinne – czas na relaks!

Dzieci kochają puzzle i to jest świetna wiadomość. Wiemy, że dorośli też. Układanie puzzli to zabawa, relaks, sposób na wyciszenie, albo spędzanie czasu na rozmowach…

Oglądamy niezliczone relacje z waszych wspólnych zabaw i wiemy, że nawet nasze dwuelementowe układanki dla maluchów dzięki Wam stają się prawdziwymi puzzlami rodzinnymi. Co naturalne, z wiekiem rośnie poziom trudności zabawy. Starszaki doceniają puzzle wieloelementowe, a rodzice czy dziadkowie chętnie, cóż, podkradają bardziej skomplikowane puzzle dla siebie. Sami jesteśmy puzzlomaniakami i wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski: Puzzlove CzuCzu to seria, która została stworzona z myślą o wspólnie spędzanym czasie. Polecamy puzzlowy relaks dużym i małym.

Puzzlove CzuCzu – poznaj nową serię

Duże, pięknie zilustrowane układanki zostały zaprojektowane jako puzzle dla układaczy w różnym wieku. Znajdziecie tu zestawy o różnej liczbie elementów: 40, 60, 100, 200 i 500. Każdy świetnie sprawdzi się jako puzzle rodzinne. Które wybieracie na początek?

Seria Puzzlove CzuCzu aktualnie obejmuje następujące tytuły:

  • Mapa świata 60 elementów dla dzieci 4+
  • Psy 40 elementów dla dzieci 3+
  • Psy 100 elementów dla dzieci 5+
  • Koty 60 elementów dla dzieci 4+
  • Koty 500 elementów
  • Konie 60 elementów dla dzieci 4+
  • Konie 200 elementów
  • Ptaki 100 elementów dla dzieci 5+
  • Ptaki 500 elementów

Puzzle dla dorosłych – układaj, jak lubisz

Dobra wiadomość, o której wszyscy wiedzą, ale i tak warto ją podkreślić: puzzli nie trzeba układać wyłącznie z dziećmi! Puzzlove CzuCzu, szczególnie o liczbie elementów 200 czy 500, to także fantastyczny pomysł na puzzle dla dorosłych. Sprawdzą się podczas relaksującego popołudnia czy wieczoru w ulubionym towarzystwie. Układajcie je z kawą, podczas słuchania muzyki, w domu, na wakacjach, z dziećmi, przyjaciółmi, samodzielnie… Jak tylko chcecie!

Produkty z serii Puzzlove znajdziecie >> tutaj
Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry