Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

cover_akademia3

Wiosenne CzuCzu nowalijki – książeczki

Kto już widział nasze najświeższe nowości? Przygotowaliśmy wyjątkowe edukacyjne zestawy, które z radością Wam pokażemy. Wybierzcie ulubioną tematykę i formę i bawcie się, odkrywając razem świat! Zaczynamy od książeczek dla najmłodszych czytelników.

Karty obrazkowe na sznureczku

Każda z małych formatem, a wielkich możliwościami książeczek zawiera 32 piękne i realistyczne ilustracje z podpisami. W przyjazny sposób wprowadzają małych odkrywców w interesującą ich tematykę. Książeczki mają oryginalną formę, dzięki czemu można z nich korzystać na wiele sposobów: jako wachlarzyka lub pojedynczych kart, można też stworzyć własną, łącząc ulubione ilustracje z różnych zestawów. Do każdej książeczki dołączyliśmy poradnik dla rodziców pełen pomysłów na przeróżne zabawy, które pomogą wspierać rozwój poznawczy dziecka.

Nowa seria Karty obrazkowe na sznureczku obejmuje 4 tytuły:

Witajcie w nowej Akademii CzuCzu!

Nowa odsłona kultowych zestawów edukacyjnych CzuCzu, które bawią i uczą. Każdy zawiera 2 długie książeczki harmonijki pełne ciekawych zadań i tematyczny zestaw puzzli. Tematyka dostosowana jest do wieku i zainteresowań odkrywców od 18m+ do 3 roku życia i pozwala im doskonalić różne kompetencje i nabywać nowej wiedzy przez zabawę Piękne kolorowe ilustracje i ich stopień szczegółowości zostały dostosowane do rozwijających się umiejętności.

Seria aktywizujących zestawów obejmuje 4 tytuły:

Milion pomysłów na zabawę

Książkowe nowalijki CzuCzu już są, a każde pudełko kryje milion pomysłów na zabawę. Książeczki mają poręczny format i świetnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale też podczas podróży czy podczas wiosennego spaceru. Zaproście rodzeństwo i przyjaciół do wspólnej zabawy i spędzajcie razem wyjątkowe chwile. Od razu prosimy, byście podzielili się z nami Waszymi patentami na rozwijające aktywności.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry