Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

cover_czuczu_mikolaj_01

10 pomysłów na najlepsze prezenty na Mikołaja dla dzieci

Czy wszystkie dzieci napisały już listy do świętego Mikołaja? Przypominamy: grudzień zbliża się wielkimi krokami… Zatem, co kupić dziecku na Mikołaja? Mamy mnóstwo pomysłów na piękne i mądre prezenty, które zainspirują dzieciaki w każdym wieku do kreatywnych zabaw z dala od ekranów, pozwolą rozwijać różnorodne umiejętności i zachęca do wspólnego czasu razem!

Książka to zawsze dobry pomysł na prezent dla dziecka!

Książki i książeczki o różnorodnej tematyce, formie i poziomie trudności dostosowanym do rozwijających się kompetencji dzieci to zawsze doskonały pomysł na prezent. O ich roli i ich dobroczynnym wpływie na rozwój dziecka, jego zdolności poznawczych, słownictwa i wyobraźni opowiada Lena – zapraszamy do obejrzenia filmu – a my podsuwamy naszą pierwszą propozycję na trafiony upominek:

1. Edukacyjny zestaw książeczek CzuCzu – zobaczcie propozycje już dla najmłodszych czytelników, od wieku niemowlęcego, aż po okres przedszkolny. Dobierzcie zestaw do wieku dziecka, czytajcie razem i spędzajcie wyjątkowe chwile.

Pomysły na naukowe gry dla całej rodziny

Wspólne spędzanie czasu to coś, co dzieciaki uwielbiają. Długie zimowe wieczory temu sprzyjają, a my wiemy z doświadczenia, że do pozornie prostych gier „dla maluchów” z radością dołączają dorośli. Do każdej dołączyliśmy scenariusze pełne pomysłów na aktywności, które możecie łatwo dostosować do rozwijających się umiejętności:

2. CzuCzulotto Smacznego! To układanka dla najmłodszych i pierwsza gra. Kulinarna tematyka jest lubiana przez małych i dużych, mamy nadzieję, zainspiruje was do wspólnego gotowania z dziećmi!

3. CzuCzuDomino Kolory – nowe podejście do uwielbianej gry: elementy można łączyć tradycyjnymi oczkami, kolorami, zwierzątkami lub kolorami i zwierzątkami jednocześnie. To umożliwia mnóstwo różnorodnych i pełnych radości zabaw dla dzieci i całej rodziny.

Mikołajkowy prezent dla wielbicieli dinozaurów, kosmosu i pojazdów

Puzzle! To wszechstronnie rozwijająca zabawka. Wystarczy dobrać wielkość, liczbę elementów i tematykę do zainteresowań dziecka. Podsuwamy kilka propozycji:

4. Puzzle obserwacyjne Dinozaury – duża układanka dla wszystkich wielbicieli wielkich gadów, z ogromnym plakatem pełnym prehistorycznych ciekawostek.

5. Puzzle obserwacyjne Kosmos – układanka nie z tej Ziemi! Pozwala zainteresować przedszkolaki kosmiczną tematyką.

6. Puzzle z dziurką Wóz strażacki to jedne z najukochańszych puzzli dla młodszych dzieci i wielbicieli straży pożarnej. Wielka układanka składa się z tradycyjnych puzzlowych i dokładanych elementów. Zabawa doskonali małą motorykę, spostrzegawczość, a przy tym uczy kolorów i kształtów.

Najlepszy prezent dla maluchów: pierwsze puzzle

Gdy mowa o puzzlach, nie możemy zapomnieć o najmłodszych układaczach. Jeżeli szukacie prezentu dla dzieci powyżej roku do 2 lat, musicie je poznać: to prawdopodobnie ulubione pierwsze puzzle dzieci w tym wieku i jeden z naszych bestsellerów. Od lat słyszymy od rodziców peany na ich cześć – dziękujemy! I z ogromną przyjemnością polecamy na mikołajkowy prezent:

7. Puzzle z dziurką Maluchy – to duże, wytrzymałe dwuelementowe układanki, do których należy dołożyć dwustronne kółeczka. Można to robić w dowolny sposób! Do zestawu dołączyliśmy scenariusze zabaw, które zainspirują do wszechstronnego wykorzystania elementów i rozwijania przeróżnych umiejętności. Maluchy je uwielbiają!

Nauka i zabawa w 1 – edukacyjne prezenty dla przedszkolaków

Edukacyjna seria Puzzle z dziurką wciąż rośnie. Poznajcie układanki dla przedszkolaków! Gdy dzieci zaczynają interesować się literami i cyframi, mamy swoje patenty na to, aby pomóc im zdobywać i systematyzować wiedzę w pełen zabawy sposób:

8. Duuuże puzzle z dziurką Alfabet – ogromna kolorowa układanka inspiruje do nauki liter, kolorów, nowych słów i pozwala na mnóstwo fantastycznych zabaw.

9. Puzzle z dziurką Pociąg do liczenia – w pełen frajdy sposób uczy dzieci liczyć do 10 i poznawać cyfry.

Prezent na Mikołaja do 20 zł

Prezent dla dziecka, który zmieści się w skarpecie (odpowiedniego rozmiaru) lub pod poduszką, zainspiruje do zdobywania wiedzy, nie zepsuje zębów? Mamy to!

10. Małe układanki od CzuCzu – to seria różnorodnych gier i puzzli. W niewielkich pudełkach kryje się moc pomysłów na kreatywne zabawy. To fantastyczny pomysł na mikołajkowy upominek dla dziecka.

Hop, hop, Mikołaju, pomogliśmy? Ciekawe, co przygotujesz w tym roku!

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry