Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Zapowiedzi i nowości CzuCzu

W CzuCzu praca wre: zobaczcie, nad czym pracujemy!

Wygląda na to, że nie tylko w fabryce Świętego Mikołaja grudzień to wyjątkowo pracowity czas. W pracowni CzuCzu jest podobnie. W zasadzie to, co robimy, bardzo przypomina pracę elfów, i to przez cały rok!

Jak pracują elfy CzuCzu?

Każdy produkt CzuCzu oparty jest o nasze autorskie pomysły. Pracujemy niewielkim Zespole w kameralnym studio w Krakowie, tworzymy z myślą o dzieciach – często własnych, podpatrujemy maluchy i straszaki w zabawie, konsultujemy się ze specjalistami, słuchamy rodziców i opiekunów. Nasze puzzle, książeczki i gry produkujemy wyłącznie w Polsce. W każde zabawy edukacyjne CzuCzu wkładamy mnóstwo czasu, pomysłów, pracy twórczej i serca. Wyobraźcie sobie ten moment, w którym odbieramy z drukarni pierwszy egzemplarz nowych puzzli… Jest radość, ekscytacja i ogromna ciekawość. Jak zareagujecie? Co powiedzą dzieciaki? A potem widzimy je pierwszy raz na Instagramie, w witrynie sklepu, w rękach naszych własnych pociech. Fajnie robić coś, co wywołuje tyle uśmiechów! Dlatego tak bardzo dziękujemy Wam za fantastyczny odbiór CzuCzu: podpatrujemy wasze zabawy w relacjach, czytamy wieści i wiadomości i… działamy dalej! Bardzo nas inspirujecie i dopingujecie. Okazuje się, że pomysłów nam nie brakuje!

CzuCzu nowości 2021 przegląd

Nowości CzuCzu w roku 2021

Policzyliśmy: od stycznia do grudnia 2021 premierę miło aż… 26 zabaw kreatywnych CzuCzu! Dobrze czytacie, dwadzieścia sześć! Od kolorowanek i niewielkich układanek po Duuuże puzzle i zestawy edukacyjne. Oto one:

Cały czas powstają nowe CzuCzu!

Zapowiedzi, nowości, pomysły na nowy rok

Lada moment, jeszcze w 2021, premierę będzie miała nowa Biblioteczka odkrywcy. Nowy rok zapowiada się równie kolorowo! Już na początku zadebiutują kolejne książeczki:

  • Nowa seria Karty obrazkowe na sznureczku dla najmłodszych czytelników, która, jak to w CzuCzu, dająca mnóstwo pomysłów na rozwijające zabawy także dla starszaków
  • Nowa odsłona edukacyjnej serii Akademia CzuCzu, a w niej 4 pierwsze tytuły: Kolory, Przeciwieństwa, Litery i Cyfry
  • i puzzle… ale tu dajcie nam jeszcze chwilę – rozwijamy Wasze ulubione serie oraz szykujemy coś wyjątkowego!

Zapowiedzi CzuCzu karty obrazkowe akademia CzuCzu

Przyznacie, że ten rok był dla nas wyjątkowo pracowity i bardzo, bardzo owocny. Z mnóstwem pozytywnej energii już myślimy od nadchodzących premierach i kolejnych nowościach. Jesteście ciekawi, co jeszcze wymyślimy?

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry