Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

mama, tata i córka układają puzzle

CzuCzu przepis na dobrą zabawę

Róbcie to, co sprawia wam największą frajdę! To nasza zasada numer jeden. Sami zobaczcie, co szczególnie lubicie i po prostu… róbcie tego więcej. Czytajcie razem albo postawcie na wspólne gry czy układanie puzzli, pozwólcie, by kolorowe ilustracje zainspirowały was do rysowania albo poszukiwania odpowiedzi na własne pytania. Aby było jeszcze przyjemniej, zaproście rodzeństwo i przyjaciół do wypróbowywania kolejnych pomysłów.

Podążajcie za dzieckiem

Na wspólne odkrywanie świata nigdy nie jest za wcześnie!

Pamiętajcie jednak, by dostosować poziom trudności zabawy do wieku, umiejętności i zainteresowań dzieci tak, aby nie było zbyt nudno ani trudno. Od naturalnych etapów rozwoju oraz waszych osobistych preferencji zależy, jakie zabawki i książeczki warto wybierać oraz jakie umiejętności możecie najlepiej rozwijać podczas zabawy. Skorzystajcie z naszych podpowiedzi na pudełkach. Na każdym produkcie podajemy sugerowany wiek dziecka. Bądźcie obok, obserwujcie dzieci i wspierajcie je, dzięki czemu zabawa będzie fascynującą edukacyjną przygodą.

Skorzystajcie z naszych pomysłów na zabawy…

Nasze puzzle, książeczki, gry i zabawki edukacyjne oparte są na prostych rozwiązaniach, które dają wam przestrzeń do inicjowania własnych pomysłów na różnorodne zabawy. Wiedzieliście, że puzzle to więcej niż tylko układanki, a memory gra pamięciowa? Jeśli dziecko nie chce się bawić “zgodnie z przeznaczeniem”, to naturalne! Może jeszcze jest za wcześnie na pewne aktywności, albo maluch zwyczajnie nie ma na coś ochoty – wypróbujcie coś nowego. Elementy puzzli czy gier równie dobrze mogą służyć do nauki nowych słów, jako rekwizyty w innej zabawie, na przykład gotowanie czy sklep. Do wielu zestawów dołączyliśmy inspirujące scenariusze zabaw z pomysłami na twórcze aktywności.

…i bawcie się bez instrukcji!

CzuCzu można wykorzystać na wiele innych sposobów, a my na pewno nie wyczerpaliśmy wszystkich możliwości w naszych propozycjach, dlatego… Eksperymentujcie! Pozwólcie dzieciakom (i sobie!) na twórczą ekspresję i swobodę. Niech próbują tworzyć nawet nieoczywiste, pozornie niepasujące połączenia – to także element poznawania świata przez doświadczenie. Wyobraźnia i kreatywność dzieci nie mają granic. A my prosimy was, byście podzielili się z nami waszymi pomysłami.

Postawcie na bezpieczeństwo i jakość

Wybierając CzuCzu możecie być pewni, że dostajecie produkty najwyższej jakości. Używamy wyłącznie certyfikowanych i bezpiecznych materiałów – bezpieczeństwo i zdrowie dzieci jest naszym priorytetem. Zawsze dbamy o to, by forma i treść naszych produktów były dostosowane do wieku małych użytkowników. Jesteśmy odpowiedzialni za kształtowanie poczucia estetyki u najmłodszych, dlatego szczególną wagę przykładamy poziomu ilustracji.

Odkrywajcie razem świat

Wielu rodziców zdradza nam, że gdy dzieci bawią się z CzuCzu, oni mają chwilę na wypicie ciepłej kawy. To dobrze. Ale z równą radością dołączają do wspólnej zabawy. To jeszcze lepiej! CzuCzu to godziny zabawy i długie opowieści, to radość z Waszych pierwszych sukcesów. To wspólnie spędzony czas i budowanie więzi z dzieckiem, która jest fundamentalna dla jego rozwoju. To odkrywanie świata i prawdziwa sztuka zabawy.

Bawmy się razem!

 

 

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Scroll to Top