Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

ksiazeczka obrazkowa dla roczniaka 100 pierwszych slow

EduPaczka dla roczniaczka

Masz w domu lub w bliskim otoczeniu ciekawego świata brzdąca? Wybierasz się na pierwsze urodziny i szukasz mądrego, wartościowego prezentu, który sprawdzi się przez długi czas? Szukasz czegoś, co pozwoli dziecku wesoło spędzać czas, a jednocześnie doskonalić kluczowe dla jego wieku umiejętności i w adekwatny sposób nauczy czegoś nowego? Jeżeli odpowiedź na przynajmniej jedno pytanie brzmi TAK, to jesteś w dobrym miejscu! CzuCzu to najlepszy przewodnik po świecie edukacyjnej i kreatywnej zabawy, a na nią nigdy nie jest za wcześnie. Poznajcie nasze najnowsze propozycja dla maluchów – razem powstanie z nich fenomenalna EduPaczka dla roczniaczka!

Pierwsze książeczki obrazkowe od CzuCzu

Odkryjcie zachwycające, pełne ciepła i humoru, przepięknie zilustrowane pierwsze książeczki obrazkowe od CzuCzu, które razem tworzą fenomenalny zestaw prezentowy dla roczniaka. Biblioteczka 100 pierwszych słów dla dzieci 12 mies.+ to edukacyjny zestaw, który zawiera 2 długie książeczki harmonijki. To w sumie 4 metry kolorowych ilustracji, które przedstawiają to, co znane maluchom z najbliższego otoczenia i ulubionych książeczek. Są tu zwierzęta domowe i dzikie, pyszności z kuchni, zabawki, ubrania… A dla opiekunów dołączyliśmy poradnik pełen pomysłów na rozwijające zabawy z książeczkami – bo wspólne oglądanie obrazków to tylko jeden z nich! Zobaczcie film z książeczkami w roli głównej.

Pierwsze puzzle z tradycyjnymi łączeniami

To nie koniec zabawy! Wybrane ilustracje z książeczek znalazły się również na nowych puzzlach: Puzzle do pary Pierwsze słowa dla dzieci 15 mies.+ i Dzikie zwierzątka dla dzieci 18 mies.+ zawierają aż 18 dużych dwuelementowych układanek, które świetnie sprawdzą się jako pierwsze puzzle z tradycyjnymi łączeniami. Ich układanie to wyzwanie dla maluchów, ale i  doskonała gimnastyka dla małych rączek, oczu i głowy, a także okazja do tego, by poznawać i utrwalać nowe słowa i po prostu miło spędzać czas. Jak to zwykle w CzuCzu, puzzle inspirują do mnóstwa rozwijających zabaw. Zapraszamy do obejrzenia puzzlowego filmu!

 

Jakie zabawki edukacyjne wybrać dla roczniaka?

Paka dla roczniaka brzmi ekstra? Pewnie! A to dopiero początek wspólnych odkryć. Tu podpowiadamy, jakie jeszcze zabawki edukacyjne warto wybrać dla roczniaka i co sprawdzi się jako prezent na pierwsze urodziny. A najpiękniejsze jest to, że zabawa z każdym z nich to okazja do spędzania wartościowego czasu z dzieckiem. To ukochane osoby, czyli rodzice, dziadkowie czy rodzeństwo, są najlepszymi przewodnikami malucha po świecie. Wspólna zabawa z nimi to bezpieczna przestrzeń do odkrywania, eksperymentowania, poznawania. Pierwsze proste gry, puzzle i książeczki od CzuCzu poruszają tematy, które maluchy znają, lubią, lub są w zasięgu ich zainteresowań. Podczas różnorodnych dostosowanych do wieku i rozwijających się umiejętności zabaw, maluchy mogą ćwiczyć zdolności manualne, spostrzegawczość, kreatywność oraz poznawać i utrwalać nową wiedzę.

Tutaj znajdziesz zabawki edukacyjne dla roczniaków >>

Co powinno umieć roczne dziecko?

Roczniak bardzo rozwija się w imponującym tempie, co można zauważyć niemal z dnia na dzień. Co potrafi lub powinno umieć roczne dziecko? Zabiega o uwagę otoczenia, jest doskonałym obserwatorem i naśladuje dorosłych. Zapewne opanowało już umiejętność chodzenia lub lada moment zacznie to robić – ma na to trochę czasu. Bardzo lubi zabawy ruchowe, a coraz większa mobilność pozwala mu dokonywać kolejnych odkryć.  Cały czas doskonali umiejętność manipulowania przedmiotami. Coraz lepiej potrafi rozpoznać przedmiot przedstawiony na obrazku i nazwać go, także wyrażeniem dźwiękonaśladowczym lub wymyślonym przez siebie słowem. Coraz lepiej się komunikuje, szczególnie wskazując interesujące rzeczy palcem czy dzięki prostym słowom, takim jak „mama” czy „tata”. Pamiętaj, że maluch w drugim roku życia rozumie dużo więcej, niż jest w stanie przekazać!

 

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Scroll to Top