Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Jak nauczyc dziecko angielskiego zestawy do nauki jezyka angielskiego artykul cover

Jak nauczyć dziecko języka angielskiego?

Wszyscy dobrze wiemy, że znajomość języków obcych to dużo więcej niż po prostu ogromny atut na rynku pracy. Przede wszystkim sprawdza się w codziennym życiu i pozwala odkrywać jeszcze więcej jego uroków, w mniej lub bardziej oczywistych sytuacjach: podczas podróży, poznawania ludzi z całego świata, odbierania dzieł kultury z różnych części globu. Jaka to frajda rozumieć słowa piosenki z ulubionej bajki! Przywitać się z nową koleżanką! Zamówić coś samodzielnie w restauracji na wakacjach! Dodatkowy plus jest taki, że nauka języków to świetna gimnastyka dla mózgu. A już wisienką na torcie jest to, że sam proces może być niezwykle przyjemny. To co, zaczynamy?

angielski dla dzieci 1+ 2+ 3+ 4+ 5+ 6+

Angielski dla dzieci z CzuCzu – moc zabawy!

2 zestawy do nauki języka angielskiego dla młodszaków (1, 2, 3+) i starszaków (4, 5, 6+) od CzuCzu pozwolą na wyjątkowo przyjemną i skuteczną naukę języka angielskiego dopasowaną do wieku, rozwijających się umiejętności i zainteresowań dzieciaków.
W każdym znajdziecie:

  • 6 długich przepięknie zilustrowanych książeczek z angielskimi słówkami i wyrażeniami do nauki oraz poleceniami angażujących zabaw – zapamiętajcie terminy “paluszkowy angielski” i “paluszkowe zabawy”!
  • 24 dwustronne karty obrazkowe z podpisanymi ilustracjami, doskonałe do powtórki nowego materiału i mnóstwo kreatywnych zabaw,
  • poradnik, w którym wyjaśniamy naszą metodę oraz podsuwamy mnóstwo pomysłów na wszechstronnie rozwijające zabawy z Zestawem.

Let’s play and learn!

zestawy do nauki jezyka angielskiego dla dzieci ksiazeczki do angielskiego

CzuCzu przepis na naukę języka angielskiego dla dzieci


1. Przez zabawę
To dla dzieci codzienna “praca”. Bardzo dobrze, bo dzięki niej tworzy się naturalna i bezpieczna przestrzeń do eksperymentowania, rozwoju, poznawania świata.

2. Jak najwcześniej
Dzieci mają naturalne predyspozycje do nauki języków, ponieważ ich mózgi są bardzo plastyczne i przyswajają języki w sposób wręcz bezwysiłkowy. Co więcej, maluchy są naturalnie ciekawe świata.

3. W sposób dostosowany do wieku
Z wiekiem zmieniają się zainteresowania dzieci, jego możliwości, rozwijają zmysły i kompetencje, dzieci mogą się skupić na dłużej. Dodatkowo, ucząc się nowych rzeczy korzystają z nabytej już wiedzy i doświadczenia. Bierzemy to pod uwagę, a nasze Zestawy rosną razem z dziećmi.

4. Angażując mowę, słuch, wzrok i dotyk
Dzieci poznają świat wszystkimi zmysłami, co wspiera zapamiętywanie nowego materiału. Stąd właśnie pomysł na zadania, które wymagają słuchania, powtarzania, wyszukiwania szczegółów oraz  “paluszkowe zabawy”, które wykorzystują palce i dłonie. A ile przy tym jest śmiechu!

5. Z uśmiechem
No właśnie: nauka jest prawdziwą przyjemnością, jeśli potraktujemy ją jak zabawę, bez sztywnych reguł, nacisku na “musisz”. W zasadzie dziecko się bawi, to Ty wiesz, ile przy tym się uczy!

6. Razem
To Ty (lub inny bliski człowiek) jesteś najlepszym nauczycielem i przewodnikiem dziecka po świecie. Dlatego bawcie się wspólnie, uczcie i spędzajcie wyjątkowe chwile! Oprócz konkretnej wiedzy, która zostanie z dzieckiem na zawsze, tworzycie najpiękniejsze wspomnienia.

Zobacz video >>

Teoria w praktyce: jak korzystać z edukacyjnych Zestawów CzuCzu


1. Słuchajcie – mówcie – pokazujcie
Na każdej stronie w tematycznych książeczkach znajdziesz nowe słowa i wyrażenia. Poznawajcie je dzięki wykonywaniu poleceń, które angażują wszystkie zmysły. Drogi rodzicu, jeśli wydaje Ci się, że Twój akcent jest nie taki, brakuje Ci słówek, nie przejmuj się! Odważ się mówić, używaj internetowych słowników i skorzystaj z okazji, aby, jeśli tego potrzebujesz, odświeżyć swój angielski.

2. Róbcie to, co sprawia wam największą przyjemność
Bawcie się! To Wasz czas. Wybierzcie swoje ulubione książeczki, nie musicie trzymać się ustalonej kolejności – na wszystkie przyjdzie czas. Pamiętaj, że powtarzanie w kółko tych samych zabaw to jedna z najskuteczniejszych metod zapamiętywania nowego materiału.

3. Eksperymentujcie
Bądźcie kreatywni i nie bójcie się popełniać błędów! Zadania w książeczkach i sugestie w poradniku to podpowiedź: wykorzystujcie ilustracje i karty obrazkowe, ale także kredki, kartki czy przedmioty wokół was do wymyślania własnych zabaw. Modyfikujecie je wedle potrzeby!

4. Poszerzajcie słownictwo
Poznaliście już różne słowa i zwroty? Swietnie! Wykorzystajcie je podczas innych zabaw i codziennych czynności. Pójdzie dalej: nazywajcie niepodpisane szczegóły na ilustracjach w książeczkach, rzeczy w Waszym domu i na spacerze. Mówcie, śpiewajcie, rozmawiajcie.

5. Kącik języka angielskiego
Paluszkowe zabawy mogą stać się początkiem pięknej przygody. Możecie przygotować miejsce na Wasz Zestaw i zacząć kolekcjonować książeczki w języku angielskim.

Czas na angielski? Let’s learn and play!
Hop! Tutaj znajdziesz zestawy >>

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry