Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

cover_przedszkole_04

Witaj, przedszkole!

Już wrzesień? To dla wielu Waszych dzieci czas powrotu do przedszkola, dla wielu początek tej przygody. Znamy to z pierwszej ręki, bo w Zespole CzuCzu również są rodzice przedszkolaków. Niektórzy z nas nawet pamiętają, jak to było… A dzisiaj mamy możliwość wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, by tworzyć wyjątkowe edukacyjne produkty dla ciekawych świata młodych odkrywców. Zobaczcie, co mamy nowego!

Nauka i zabawa – co kochają przedszkolaki?

Jako twórcy zabawek, podążamy za naturalnym rozwojem dzieci i wspieramy go. Wiemy, co kochają przedszkolaki. Dinozaury, nauka liczenia, podejmowanie pierwszych prób pisania i czytania, kosmos, zwierzęta świata, bajki i baśnie? Mamy to, a ulubiona tematyka jest punktem wyjścia do niezliczonych zabaw. Podsuwamy proste rozwiązania, dając mnóstwo możliwości zabawy, która przy okazji uczy i rozwija. I wreszcie, traktujemy dzieci bardzo poważnie: nie tylko proponujemy tematy, którymi są autentycznie zainteresowane, ale i przywiązujemy najwyższą wagę do treści i ilustracji.

Zabawy logiczne i grafomotoryczne dla głowy i ręki

To, co jest niezbędnym doskonaleniem fundamentalnych umiejętności, które zaprocentują chociażby w szkole, dla przedszkolaków jest po prostu fantastyczną zabawą. Co powinny robić dzieciaki?

  • Bawić się! Dzięki niezliczonym harcom, ćwiczeniom i zajęciom z rówieśnikami, dzieci nabywają i doskonalą szereg kompetencji.
  • Ćwiczyć sprawność rąk: ćwiczenia grafomotoryczne, przygotowujące dłoń do pisania, to uwielbiane przez dzieciaki aktywności, rysowanie, kolorowanie czy pisanie. Ważne, by były urozmaicone i inspirujące, dzięki czemu będą kojarzyły się z przyjemnością.
  • Rozwijać zmysły i mózg. Wyszukiwanie szczegółów na ilustracji doskonali spostrzegawczość i uważność. Różnorodne zagadki, zadania, zabawy logiczne to trening logicznego myślenia, pamięci i sposób na podanie nowych informacji. Rozpoznawanie liter, cyfr, liczenie do 10, czytanie prostych słów – dla dzieci to wyzwanie i wielka satysfakcja.

Dobrze się składa, bo w nowych książeczkach edukacyjnych z serii CzuCzu Uczy podsuwamy różnorodne pomysły na rozwijające zabawy.

CzuCzu uczy: nowe książeczki edukacyjne

CzuCzu Uczy to nowa seria małych formatem a wielkich możliwościami książeczek dla dzieci w wieku 2-6 lat. W myśl wyżej opisanych zasad, w każdej znajdziecie ciekawostek i pasjonujące zadania, które inspirują dzieci, przede wszystkim w wieku przedszkolnym, do ruszenia głową (i ręką!). Dzięki temu mogą rozwijać przeróżne umiejętności i zdobywać nową wiedzę. Przetestowaliśmy je w przeróżnych sytuacjach: w poczekalni, restauracji, w domu, podróży, na spacerze, przedszkolu. Wybierzcie tytuł dla swojego przedszkolaka:

  • CzuCzu uczy Zabawy logiczne dla dzieci w wieku 2-3 lat;
  • CzuCzu uczy Zabawy logiczne dla dzieci w wieku 3-4 lat;
  • CzuCzu uczy Zabawy logiczne dla dzieci w wieku 4-5 lat;
  • CzuCzu uczy Zabawy logiczne dla dzieci w wieku 5-6 lat;
  • CzuCzu uczy Litery dla dzieci w wieku 3-5;
  • CzuCzu uczy Cyfry dla dzieci w wieku 3-5.

Dzieciaki potwierdzają: JEST MOC – MOC ZABAWY!

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Scroll to Top