Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Puzzle 2-elementowe

Polecane

Każde dopasowanie jest sukcesem!

Warto zachęcać dzieci do zabawy z puzzlami. To bardzo przyjemny czasoumilacz i wszechstronnie rozwijająca zabawa. Układanie puzzli znakomicie rozwija zdolności manualne, spostrzegawczość, koordynację ręka oko. Dzięki odpowiednio dobranej tematyce, inspiruje dzieci do zadawania pytań i zdobywania wiedzy o świecie. Różnorodne formy układanek pozwalają rozwijać kreatywność i wyobraźnię.
W CzuCzu wiemy, czym jest radość odkrywania! Dla najmłodszych, już rocznych dzieci, stworzyliśmy różnorodne dwuelementowe puzzle. Maluchy mogą doskonalić się w dopasowywaniu elementów, doskonale się przy tym bawiąc.
Wszystkie nasze układanki wykonane są z certyfikowanych i bezpiecznych materiałów. Pierwsze dwuelementowe układanki mają treść, formę i ilustracje stworzone z myślą o najmłodszych układaczach.

Dwuelementowe układanki – doskonały pomysł na pierwsze puzzle CzuCzu

  • Puzzle z dziurką Maluchy i Przyjaciele to urocze układanki ze zwierzętami, do których trzeba dopasować okrągłe elementy. W każdym zestawie znajduje się 12 dużych tabliczek z kółeczkami, które są wymienne, co pozwala na mnóstwo kreatywnej zabawy. Do zestawów dołączyliśmy poradniki ze scenariuszmai zabaw.
  • Poznaję koło i kształty to sposób na poznawanie kolorów, kształtów i nowych słów.
  • Układam połówki to 8 dwuelementowych układanek. Zabawa polega na łączeniu symetrycznych obrazków, ale możliwe są też nieoczywiste połączenia.
Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry