Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

art_2_2

Zgadnij, w co się dziś pobawimy?

Dzieciaki chłoną wiedzę, pytają, dociekają… Jedną z bardzo lubianych przez nie form zabawy są zagadki! Bawcie się razem i spędzajcie wyjątkowy czas, zaspokajając przy tym naturalną ciekawość świata dzieci. W naszej zagadkowej kolekcji znajdziecie książeczki dla dzieci od 18 miesięcy aż po wiek przedszkolny.

Zagadki z dziurką i Moje pierwsze zagadki od CzuCzu

Serie Moje Pierwsze Zagadki i Zagadki z dziurką to kolorowe, pięknie zilustrowane książeczki, które łączą zabawę i naukę. Zagadkową przygodę mogą zacząć już półtoraroczne i dwuletnie maluchy. Z myślą o nich stworzyliśmy poręczne książeczki z pierwszymi, bardzo prostymi pytaniami i zagadkami. Wraz z wiekiem rośnie poziom trudności książeczek, a ich tematyka staje się coraz bardziej zróżnicowana i dostosowana do wieku i zainteresowań dzieci. Dzięki temu pomaga usystematyzować już zdobytą wiedzę i w zabawny sposób podsuwa nowe słówka i informacje. Zaproszone do współpracy ilustratorki zadbały o to, by także ilustracje odpowiadały najmłodszym lub starszym dzieciakom. Co więcej, każda napakowana wiedzą i pięknymi ilustracjami książeczka ma poręczny format i warto ją zawsze mieć w plecaku, wózku czy torebce. Pamiętajcie o tym, pakując podręczne torby na wakacje.

Odkrywamy razem zagadkowy świat

Moje Pierwsze Zagadki dla najmłodszych (18 mies.+ i 2+) zawierają proste pytania oraz pełne humoru i ciepła ilustracje o odpowiednim poziomie szczegółowości. Obejmują najbliższe maluchom tematy, w wyjątkowo przyjemny sposób wprowadzając nowe słówka i utrwalając już zdobyte wiadomości. Karty z pytaniami i odpowiedziami spięte są bezpieczną zawieszką.

Z wiekiem apetyt na wiedzę rośnie. Zagadki z dziurką to seria dla starszaków, której poziom trudności stopniowo się zwiększa. Zawierają 38 zagadek przedstawionych w wyjątkowy sposób. Każde pytanie ma postać krótkiej rymowanki, a fragmenty ilustrowanej odpowiedzi widoczne są przez specjalne dziurki. Dla młodszych dzieci to doskonała wizualna podpowiedź, dla starszych niejednokrotnie zabawna zmyłka!

Zagadki dla 3-latków porządkują wiadomości o zwierzętach i najbliższym otoczeniu, dla 4-latków zawierają mnóstwo wiedzy na temat przyrody i jej odkrywania, a książeczka dla 5-latków to zagadkowa podróż przez cały świat (zobaczcie sami: kolejne odpowiedzi wyznaczają trasę dookoła kuli ziemskiej!). Dodatkowo, zagadkom dla starszaków (4 i 5+) towarzyszą tematyczne ciekawostki lub zadania.


Wymyślajcie własne pomysły na kreatywną zabawę

Każda książeczka jest kolorowa, pełna pięknych ilustracji, dzięki czemu sprawdzi się jako książeczka obrazkowa. Pozwala w ciekawy sposób utrwalić poznane słowa, zdobytą wiedzę i wprowadzić nową oraz zachęca do własnych dalszych poszukiwań. Dzięki poręcznemu formatowi, zagadki możecie zawsze mieć przy sobie – sprawdzają się świetnie na spacerze, w poczekalni czy w podróży. Pomysłów na wspólną zabawę z nimi jest mnóstwo. Możecie na przykład:

  • czytać zagadki lub wymyślać własne pytania i zadania
  • opowiadać o tym, co widać na ilustracjach
  • zamieniać się rolami
  • wyszukiwać dodatkowych informacji w innych książkach
  • odwzorowywać ilustracje

Czy porwał Was zagadkowy świat? Zobaczcie serie Zagadki CzuCzu oraz Fantastyczne Gry Logiczne. To kolejne kieszonkowe książeczki pełne pytań i odpowiedzi, inspirujących zadań i wiedzy podanej w wyjątkowo przystępny sposób. Ciekawe, jaki przepis na zabawę wymyślicie?

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry