Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

art_2_2

Zgadnij, w co się dziś pobawimy?

Zagadki z dziurką i Moje pierwsze zagadki od CzuCzu

Dzieciaki chłoną wiedzę, pytają, dociekają… Jedną z bardzo lubianych przez nie form zabawy są zagadki! Bawcie się razem i spędzajcie wyjątkowy czas, zaspokajając przy tym naturalną ciekawość świata dzieci. Serie Moje Pierwsze Zagadki i Zagadki z dziurką to kolorowe, pięknie zilustrowane książeczki, które łączą zabawę i naukę. Ich tematyka jest zróżnicowana i dostosowana do wieku i zainteresowań dzieci. Co więcej, każda napakowana wiedzą i pięknymi ilustracjami książeczka ma poręczny format i warto ją zawsze mieć w plecaku czy torbie.

Odkrywamy razem zagadkowy świat
Moje Pierwsze Zagadki dla najmłodszych (18 mies.+ i 2+) zawierają proste pytania oraz pełne humoru i ciepła ilustracje o odpowiednim poziomie szczegółowości. Obejmują najbliższe maluchom tematy, w wyjątkowo przyjemny sposób wprowadzając nowe słówka i utrwalając już zdobyte wiadomości. Karty z pytaniami i odpowiedziami spięte są bezpieczną zawieszką.

Z wiekiem apetyt na wiedzę rośnie. Zagadki z dziurką to seria dla starszaków, której poziom trudności stopniowo się zwiększa. Zawierają 38 zagadek przedstawionych w wyjątkowy sposób. Każde pytanie ma postać krótkiej rymowanki, a fragmenty ilustrowanej odpowiedzi widoczne są przez specjalne dziurki. Dla młodszych dzieci to doskonała wizualna podpowiedź, dla starszych niejednokrotnie zabawna zmyłka!

Zagadki dla 3-latków porządkują wiadomości o zwierzętach i najbliższym otoczeniu, dla 4-latków zawierają mnóstwo wiedzy na temat przyrody i jej odkrywania, a te dla 5-latków to zagadkowa podróż przez cały świat (zobaczcie sami: kolejne odpowiedzi wyznaczają trasę dookoła kuli ziemskiej!). Dodatkowo, zagadkom dla starszaków towarzyszą tematyczne ciekawostki lub zadania.


Wymyślajcie własne pomysły na kreatywną zabawę
Każda książeczka jest kolorowa, pełna pięknych ilustracji, dzięki czemu sprawdzi się jako książeczka obrazkowa. Pozwala w ciekawy sposób utrwalić poznane słowa, zdobytą wiedzę i wprowadzić nową oraz zachęca do własnych dalszych poszukiwań. Dzięki poręcznemu formatowi, zagadki możecie zawsze mieć przy sobie – sprawdzają się świetnie na spacerze, w poczekalni czy w podróży. Pomysłów na wspólną zabawę z nimi jest mnóstwo. Możecie na przykład:

  • czytać zagadki lub wymyślać własne pytania i zadania
  • opowiadać o tym, co widać na ilustracjach
  • zamieniać się rolami
  • wyszukiwać dodatkowych informacji w innych książkach
  • odwzorowywać ilustracje

Czy porwał Was zagadkowy świat? Zobaczcie serie Zagadki CzuCzu oraz Fantastyczne Gry Logiczne. To kolejne kieszonkowe książeczki pełne pytań i odpowiedzi, inspirujących zadań i wiedzy podanej w wyjątkowo przystępny sposób.

Ciekawe, jaki przepis na zabawę wymyślicie?

Share on facebook
Share on linkedin
Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry