Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Dinozaury artykul blog

Edukacyjne zabawki dla fanów dinozaurów

Grrr, wrrr! Dzieci kochają dinozaury! I bardzo dobrze, bo to wyjątkowo wdzięczny temat, a prehistoryczne gady inspirują do mnóstwa rozwijających zabaw. Poznajcie rosnącą kolekcję edukacyjnych zabawek z dinozaurami od CzuCzu. Zaprrraszamy do zabawy!

Puzzle z dinozaurami dla młodszych dzieci i przedszkolaków

CzuCzu puzzle z dinozaurami to w tym momencie aż 4 tytuły. Różnią się wielkością i liczbą elementów, łączą je wielkie gady, przepiękne ilustracje i uwielbienie najmłodszych dinofanów. Pozycja obowiązkowa i idealny prezent dla każdego fana dinozaurów to Puzzle obserwacyjne Dinozaury. Ogromna 60-elementowa układanka przedstawia znane i mniej znane prehistoryczne gady. Ilustracja jest kolorowa i pełna najróżniejszych detali. Jeden z pomysłów na zabawę to zresztą wyszukiwanie szczegółów z ramki na ułożonych puzzlach. To nie wszystko! Do zestawu dołączyliśmy wielki plakat pełen ciekawostek o dinozaurach. Z kolei Puzzle progresywne Dinozaury to doskonały pomysł dla dzieci, które uczą się układać coraz bardziej skomplikowane układanki. Niech wielkie gady je zainspirują! W pudełku znajdują się 4 wielkie puzzle o stopniowo rosnącej liczbie elementów. Układam dinozaury to propozycja dla początkujących układaczy. Tyranozaur, triceratops, pterodaktyl i ich koledzy pomagają dzieciom doskonalić sztukę układania coraz trudniejszych puzzli. W zestawie znajduje się aż 5 układanek, każda ma 9 elementów. Poręczny rozmiar sprawia, że to doskonałe puzzle na drogę. W równie kompaktowym pudełku, które zawsze warto mieć pod ręką. Mieści się trudniejsza i wyjątkowo długa 60-elementowa układanka dla starszych przedszkolaków. Puzzle panoramiczne Dinozaury przedstawiają ulubione i najbardziej znane wielkie gady.

Dinozaury artykul puzzle i gry z dinozaurami

Dino domino czyli gra z dinozaurami

Kochamy wspólne gry i zabawy, kochamy dinozaury, a CzuCzu Domino z dinozaurami to połączenie doskonałe! Urocze, kolorowe wielkie gady zachwyca i zainspirują do zabawy dino fanów, a bawić się można na mnóstwo sposobów! Oprócz klasycznych rozgrywek w domino tradycyjne lub obrazkowe (tak, tak, elementy są dwustronne!), mamy mnóstwo pomysłów na dodatkowe aktywności, które możecie łatwo dostosować do wieku i zainteresowań dziecka. Na przykład, układajcie jak najdłuższe węże z elementów, rozwijając przy tym spostrzegawczość i refleks. Twórzcie nieoczywiste połączenia, dobierając niepasujące połówki dinozaurów lub dorysujcie własne. W ten sposób doskonalicie kreatywność i zdolności manualne. Nazwijcie dinozaury! Sięgnijcie po książki i filmy o wielkich gadach – to genialny sposób na pobudzanie zainteresowań i pogłębianie wiedzy. ZaGRRRajmy!

Kolorowanki i zagadki z dinozaurami

Doskonałym uzupełnieniem zabawy z puzzlami oraz inspiracją do własnej twórczości, będą zabawy z kredkami. Dłuuugie kolorowanki Dinozaury to bardzo poręczne, blisko metrowe książeczki z zadaniami logicznymi dla przedszkolaków oraz panoramicznymi obrazkami do kolorowania. Urocze i pełne zabawnych szczegółów ilustracje inspirują do kreatywnych zabaw. To co, koloRRRujemy? W kolekcji przedszkolaka nie może tez zabraknąć wszechstronnie inspirującej książeczki z zagadkami, ciekawostkami i wesołymi zadaniami z serii Zagadki z dziurką. Jak zapewne się domyślacie, wśród poruszanych w niej tematów nie mogło zabraknąć dinozaurów!

Dinozaury artykul puzzle i kolorowanki z dinozaurami

CzuCzu wie, czym jest radość odkrywania. Bawcie się z nami dinozaurami!

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Scroll to Top