Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

cover_www_prezent_4_lata

Pomysły na prezent dla czterolatka

Na każdą okazję i bez okazji – podpowiadamy, co sprawdzi się jako fajny, a przy okazji edukacyjny prezent dla czterolatka. Mamy mnóstwo pomysłów na rozwijające zabawy, które dostarczają mnóstwa śmiechu i radości. Zabawa start!

Edukacyjny i kreatywny prezent dla 4-latka i 4-latki – w co warto bawić się z przedszkolakiem?

Przedszkolaki są ciekawe świata i nieustannie poszerzają swoją wiedzę (czy twoje dziecko też stale pyta: „dlaczego, jak, po co?” – to świetnie! Poszukując odpowiedzi, poznaje świat). To czas, kiedy dzieci maja już swoje hobby i zainteresowania. Rozwijajcie je, bawiąc się razem!

 • Kontynuujcie artystyczną przygodę! Rysujcie, lepcie z plasteliny, gliny i innych mas plastycznych, malujcie, także kredą na chodnikach. To świetny sposób na wyrażanie emocji, rozwijanie kreatywności oraz doskonalenie motoryki, spostrzegawczości i cierpliwości.
 • Twoje dziecko chce liczyć, pisać, czytać? Świetnie! Bawcie się w sposób, który pogłębi te zainteresowania, bez nacisku na „musisz”, pokazując, że to świetna zabawa. Bawcie się, poznając litery, cyfry, rysujcie szlaczki i podejmujcie próby pisania. Jeśli dziecko jest na to gotowe, może zacząć przygodę z samodzielnych czytaniem!
 • Grajcie razem w różne gry! Sprawdzą się w domu i grupie przedszkolnej, dzięki czemu dzieciaki będą doskonalić swoje umiejętności społeczne.
 • Przedszkolaki doskonale wiedzą, co lubią i mają dobrze sprecyzowane zainteresowania. Pogłębiajcie je i szukajcie nowych tematów dzięki edukacyjnym zabawkom o różnorodnej tematyce.
 • To świetny czas na zabawy z coraz trudniejszymi puzzlami i układankami.

Ciekawy prezent dla czterolatki i czterolatka

Dla każdego ciekawego świata przedszkolaka mamy fajny pomysł na prezent, czy to na urodziny, święta czy przy każdej innej okazji. Zobaczcie przewodnik CzuCzu po mądrych zabawkach dla przedszkolaków, które, co szczególnie ważne, zyskały aprobatę dzieciaków:

 • Puzzle obserwacyjne to wyjątkowe układanki dla starszaków i świetny pomysł na edukacyjny prezent dla czterolatków. Puzzle dla 4-latków mają 60 elementów oraz ramkę pełną detali do wyszukania na szczegółowych i kolorowych ilustracjach. Do każdego zestawu dołączyliśmy plakat pełen tematycznych ciekawostek. Który temat wybiorą dzieci? Dinozaury, Na budowie, Pory roku czy Kosmos? Każdy to sposób na mnóstwo rozwijającej zabawy!
 • Z kolei puzzle kreatywne, takie jak Roboty lub Układam pociągi, można układać jak się chce! Pomogą rozwijać wyobraźnię i zainteresowania techniką.
 • Liczymy, poznajemy litery, zaczynamy czytać! Duuuże puzzle z dziurką Alfabet, Puzzle z dziurką pociąg do liczenia oraz edukacyjny zestaw Czytamy razem rosną razem z dziećmi i zyskały aprobatę starszych przedszkolaków.
 • Grajcie! CzuCzudomino, Duuuże Memory czy CzuCzulotto, chociaż mogą się nimi bawić już maluchy, w rękach starszych dzieci nabierają nowego znaczenia. Świetnie sprawdzą się jako gry rodzinne oraz w grupie przedszkolaków.
 • Duuuże puzzle Droga dla pojazdów zapewnia długie godziny kreatywnych zabaw dla dziecka lub dzieci.
 • Z najmłodszymi wielbicielami wybierzcie się w podróż palcem po puzzlowej mapie.

Prezent dla 4-latka i 4-latki do 20, 30 i 50 zł

Zobacz nasze pomysły upominek dla dziecka zamiast słodyczy? Lub drobnego prezentu na mikołajki, pasowanie na przedszkolaka lub każdą inną okazję – lub zupełnie bez przyczyny? Mamy do wyboru puzzle, gry i zgadywanki:

Bawcie się! Róbcie razem to, co sprawia wam najwięcej frajdy, bez komputera i telefonu. To świetna okazja, by doskonalić już nabyte umiejętności oraz poszerzenie zainteresowań i pogłębianie wiedzy.

banner CTA prezenty dla czterolatka, dzieci 4+

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry