Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

cover_www_prezenty_do_skarpety_02

Pomysły na upominki do świątecznej skarpety

Według legendy dawno temu sam Święty Mikołaj wrzucał złote monety do suszących się przy kominku pończoch obdarowywanych w sekrecie dziewczynek. Dzisiaj skarpeta świętego Mikołaja to doskonały schowek na drobiazgi i upominki. Tradycyjnie chowane są do niej przede wszystkim słodkości, ale my proponujemy dużo zdrowsze i trwalsze upominki!

Co schować do skarpety świętego Mikołaja?

Musimy się do czegoś przyznać: kochamy słodycze, ale rozumiemy, dlaczego należy je ograniczyć nawet o 100%. Tym bardziej jeśli chodzi o dzieci. W zamian mamy fantastyczny pomysł na prezenty i prezenciki, które można schować do świątecznej skarpety czy pod poduszkę: edukacyjne zabawy od CzuCzu! Książeczki, puzzle czy gry w kompaktowych opakowaniach nie tylko nie zaszkodzą zębom i brzuszkom, ale wręcz pomogą wspierać rozwój przeróżnych kompetencji i posłużą przez długi czas. Co najważniejsze, każde, nawet najmniejsze pudełko CzuCzu kryje milion pomysłów na zabawę, która wywołuje milion uśmiechów!

Mały format, dużo pomysłów na zabawy od CzuCzu

Mały format opakowań wciąż kryje w sobie mnóstwo inspiracji i pomysłów na kreatywne zabawy. Co więcej, kompaktowe pudełeczka CzuCzu zmieszczą się w skarpetach, a potem można zawsze mieć przy sobie. Poznajcie nasze propozycje na małe prezenty dla ciekawych świata odkrywców w różnym wieku:

  • kultowe Zagadki CzuCzu – to setki stron przepięknie zilustrowanych, dopasowanych do wieku zgadywanek, quizów, zabaw. Przygotowaliśmy praktyczne, pełne wiedzy i zabawy książeczki dla dzieci od półtora roku aż po czas szkolny.
  • Dłuuugie rysowanki i kolorowanki dla najmłodszych i nieco starszych artystów (od 18 miesięcy aż po wiek szkolny). Każdy zestaw to blisko 4 metry ilustracji, które inspirują do rozwijających rękę, oko i głowę twórczych zabaw.
  • Jeżeli skarpetka będzie odpowiednie duża, z pewnością zmieścicie w niej przeróżne małe układanki CzuCzu. Przygotowaliśmy pierwsze dwuelementowe puzzle dla najmłodszych, gry memorki i coraz trudniejsze puzzle dla starszych dzieci – do wyboru, do koloru!
  • Piszcie, rysujcie i zmazujcie… I tak w kółko: książeczki pełne wesołych zadań grafomotorycznych dzięki specjalnej powierzchni i pisakowi suchościeralnemu sprawdzą się przez dłuuugi czas.
  • Karty obrazkowe na sznureczku to przepięknie zilustrowane książeczki o oryginalnej formie, które zachęcają do poznawania nowych słów i porządkowania wiedzy o świecie. Choć polecamy je już roczniakom, z powodzeniem posłużą przez długie lata.

Zainspirowaliśmy? Zobacz też Prezentownik CzuCzu 2022, Top 10 prezentowych hitów – puzzle i TOP 5 książkowych prezentów. Niech tegoroczne Święta podsuną wam mnóstwo pomysłów na wspólne zabawy!

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Scroll to Top