Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

cover_www_top_5_ksiazki

TOP 5 książkowych prezentów CzuCzu

Sprawdź, czy masz w domu molika książkowego! Jeśli tak, to świetnie się składa, bo CzuCzu ma na to odpowiednie środki. Koniecznie sprawdź nasz przewodnik i wybierz idealny prezent dla małego pożeracza książek.

Książka to zawsze doskonały pomysł na prezent!

Na pewno znacie już CzuCzu przepis na dobrą zabawę: to wspólne spędzanie czasu, robienie tego, co się lubi, i odkrywanie przy tym świata. Cóż, nic dziwnego, że uważamy czytanie to ewidentnie jego niezbędny składnik. Oto nasze typy na doskonały prezent świąteczny dla dzieci w różnym wieku – zobaczcie książkowy prezentownik CzuCzu:

  1. Starter malucha – Czy wiesz, że możesz zaprosić do świata książki już niemowlaka? Oczywiście te tworzone z myślą o nich mają specjalną treść (kontrastowe ilustracje!) i format dostosowany do rozwijających się umiejętności maluszków.
  2. Biblioteczka odkrywcyKsiążeczki z Biblioteczki CzuCzu to cała seria uroczych harmonijek z pięknymi ilustracjami stworzonych dla dzieci od pierwszych urodzin. Najnowszy zestaw, Biblioteczka odkrywcy, zawiera 4 obrazkowe książeczki z wesołymi wierszykami, które wprowadzają maluchy w świat Bardzo Ważnych Spraw: przeciwieństw, kolorów, nowych słów a nawet przyszłej nauki liczenia. A wszystko to w pełen humoru i dostosowany do wieku sposób. To trzeba przeczytać!
  3. CzuCzu Uczy – Litery – nauka i zabawa na wesoło!Małe formatem, wielkie treścią książeczki z zagadkami, zadaniami, ciekawostkami… To były pierwsze produkty CzuCzu na rynku. Dzisiaj seria mocno się rozwinęła i znajdziecie w niej mądry książkowy upominek dla dzieci w każdym wieku. Nam trudno wybrać tę jedną, jedyną, dlatego rzuciliśmy monetą i pokazujemy Wam naszą nowość – CzuCzu uczy Litery.
  4. Czytamy razemCzytanie to świetna sprawa, a samodzielne czytanie to jeszcze więcej radości. Dlatego stworzyliśmy Zestaw do nauki czytania, w którym krok po kroku uczymy dzieci, jak to robić. Co najważniejsze, materiał do nauki wkomponowaliśmy w treści 6 zabawnych, ilustrowanych historyjek o wesołej rodzince jadącej na wakacje. Dzięki czemu ten przebogaty zestaw sprawdzi się zarówno u maluchów (jako książeczki obrazkowe), jak i przedszkolaków. Z dumą polecamy, to doskonały pomysł na edukacyjny prezent dla ciekawych świata dzieciaków.
  5. Zestaw do nauki języka angielskiegoLet’s read! Tym razem książeczki CzuCzu są pełne przepięknych ilustracji, wesołych paluszkowych zabaw i zadań i… materiału do nauki nowego języka! 6 wspaniałych książeczek na każdy z dwóch zestawów, innowacyjna metoda i dodatki sprawiają, że to świetny sposób, by uczyć dzieci języka angielskiego w pełen frajdy i, co najważniejsze, skuteczny sposób.

To nie wszystkie pomysły. Zobacz też Prezentownik CzuCzu 2022 i Top 10 prezentowych hitów – puzzle. Niech tegoroczne Święta przyniosą mnóstwo pomysłów na wspólne spędzanie czasu.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Scroll to Top