Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

cover_www_czuczu_moce_04

Rozbudź różne moce swojego dziecka!

Czy Twoje dziecko ma te moce? Sokole oko, spryt lisa, refleks zajączka, czujność myszki… Jest wulkanem energii czy też oazą spokoju? Obudź i rozwijaj różne moce swojego dziecka! Dobrze się składa, bo mamy milion pomysłów na rozwijające zabawy dla każdego.

Dlaczego zabawa dla dziecka jest tak ważna?

To bezpieczna przestrzeń do trenowania różnych kompetencji, eksperymentowania, poznawania świata wszystkimi zmysłami. To sposób na próbowanie nowych rzeczy, doskonalenie już nabytych umiejętności, popełnianie błędów i wyciąganie z nich wniosków – a zatem zdobywanie wiedzy. Różnorodne edukacyjne zabawki dla dzieci w każdym wieku wspierają rozwój poznawczy, motoryczny, emocjonalny i społeczny – czyż to nie fantastyczna wiadomość? Dlatego wszystkie autorskie produkty CzuCzu opieramy na prostych rozwiązaniach, które dają dzieciom i rodzicom przestrzeń na inicjowanie własnych pomysłów na zabawy. Wspieramy rozwój i rozbudzamy różne moce!

Ciekawość to pierwszy stopień do wiedzy

Bohaterowie naszych nowych pierwszych układanek dla maluchów (Puzzle do pary Zwierzątka na wsi i Puzzle progresywne Zwierzątka w lesie) zainspirowali nas do stworzenia wyjątkowych Naklejek mocy. Uśmiechnięte zwierzaki symbolizują różne moce, które możecie rozwijać w zabawie. Bawcie i uczcie się razem!

  • SIŁA WYOBRAŹNI – każde pudełko CzuCzu kryje milion pomysłów na zabawę, a my mamy na nią swój sprawdzony przepis! Do wielu zestawów dokładamy scenariusze z naszymi podpowiedziami na wesołe i edukacyjne aktywności, ale dobrze wiemy, że dzięki Waszej wyobraźni odkryjecie mnóstwo kolejnych.
  • TROPICIEL SMAKÓW – inspirujemy Was do wspólnego odkrywania smaków, zachęcamy do eksperymentowania w kuchni, poznawania kształtów, kolorów i wspaniałej zabawy! Pamiętajcie, że kółeczka i wyjmowane elementy z CzuCzulotto Smacznego! i Puzzli z dziurką Lody! Lody! świetnie się sprawdzą podczas zabawy w gotowanie czy sklep.
  • NOCNY MAREK – uwaga, szykujemy teleskopy, rakiety i łaziki, mamy pomysły na zabawy dla wszystkich, którzy lubią spoglądać w niebo! Odkryjcie kosmiczne puzzle CzuCzu i sięgajcie z nami do gwiazd.
  • WULKAN ENERGII i REFLEKS ZAJĄCZKA – czy wiecie, że puzzle czy memory świetnie sprawdza się podczas zabaw ruchowych? Odkryjcie nasze patenty!
  • CZUJNOŚĆ MYSZKI – witajcie w świecie gier, które rosną razem z dziećmi i doskonalcie pamięć, koncentrację i uważność.

  • OAZA SPOKOJU – książeczki z Biblioteczki CzuCzu to zawsze doskonały pomysł na prezent, a do świata książek zapraszamy już niemowlęta.
  • WDZIĘK DZIKA i SPRYT LISA – odkryjcie pierwsze puzzle CzuCzu dla wszystkich maluchów, które uczą się odkrywać, jak wiele mogą zdziałać dzięki swojej wyobraźni i stale rosnącej sprawności rączek.

  • PRĘDKOŚĆ WIATRU – bruuuum! Mamy przetestowane przez dzieci w różnym wieku puzzle i gry dla wielbicieli pojazdów!
  • SOKOLE OKOPuzzle obserwacyjne CzuCzu to wyjątkowa kolekcja dużych, wieloelementowych układanek o różnorodnej tematyce i liczbie elementów. Ważne: rozwijają wyobraźnię, uczą i trenują oko!
  • SIŁA MIŁOŚCI – last but not least… wyjątkowa moc, którą daje wspólna zabawa!

Wspólna zabawa daje moc miłości

A może Siła miłości to wyjątkowa moc? W CzuCzu mocno wierzymy w to, że silna więź, która rozwija się między dzieckiem a rodzicem jest fundamentem jego rozwoju, a rodzice i inne bliskie osoby są najlepszymi przewodnikami dzieci po świecie zabawy… i w ogóle po świecie. I nie ukrywajmy – wspólna zabawa to nie tylko tak ważny, ale przede wszystkim wyjątkowo przyjemny sposób na spędzanie czasu. Dobrze wiemy, że po zabawki CzuCzu chętnie sięgają nie tylko dzieci, dlatego stworzyliśmy Puzzlove CzuCzu – serię układanek stworzoną z myślą o wspólnej zabawie. I, nie ukrywajmy, także z myślą o dorosłych – w końcu dobra zabawa nie ma górnego limitu wieku.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Przewiń do góry