Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

cover_czuczu_prezent_1+_02

Doskonały prezent dla rocznego dziecka

Co sprawdzi się jako najlepszy prezent dla roczniaka? Okazji nie brakuje: Święta, Mikołajki, pierwsze urodziny, odwiedziny u znajomych. Ważne, aby dzielić się radością! Podarunek powinien sprawić przyjemność dziecku, rodzicom, którzy na pewno mają swoją listę ulubionych i nieco mniej wymarzonych upominków, oraz… samym obdarowującym. Zapraszamy do świata edukacyjnych i kreatywnych zabaw CzuCzu już dla rocznych dzieci!

Zabawki rozwojowe i edukacyjne dla roczniaka

W CzuCzu wiemy, czym jest radość odkrywania oraz jaka moc ma wspólna zabawa. Bazując na naszym doświadczeniu, rozmowach z rodzicami i specjalistami oraz podglądaniu dzieciaków w zabawie, znaleźliśmy przepis na idealną zabawkę. Fajny prezent dla roczniaka powinien:

  • być najwyższej jakości, bezpieczny i wykonany z certyfikowanych, ekologicznych materiałów,
  • mieć tematykę, formę i ilustracje dostosowane do wciąż rozwijających się zmysłów i umiejętności malucha,
  • inspirować do spędzania czasu razem: najlepszą interaktywna zabawką dla malucha jest… drugi człowiek, dlatego nasze książeczki i zabawki zapraszają do wspólnej zabawy,
  • bawić i uczyć. Pochłonięte zabawą dzieciaki mogą nawet nie wiedzieć, jak wiele dowiadują się o świecie. My, dorośli, wiemy, że to, co dla nich jest frajdą, jednocześnie pozwala im przyswajać nowe wiadomości oraz wszechstronnie rozwijać i doskonalić różne kompetencje.

Pierwsze książeczki, układanki i puzzle dla dzieci w wieku 1+

Nigdy nie jest za wcześnie na wspólne odkrywanie świata! W CzuCzu stworzyliśmy całą kolekcję pięknych i mądrych produktów, które zachwycają najmłodszych i inspirują do rozwijających zabaw. Poznajcie:

  • pierwsze książeczki, dzięki których będziecie rozwijać słownictwo, spostrzegawczość i wyobraźnię. Biblioteczka Dziecka to edukacyjny zestaw 4 długich książeczek z uroczymi ilustracjami, wesołymi rymowankami i wyrażeniami dźwiękonaśladowczymi,

  • pierwsze puzzle dla najmłodszych, dzięki którym dzieci będą doskonalić spostrzegawczość, logiczne myślenie i małą motorykę. Puzzle z dziurką Przyjaciele i Maluchy to duże dwuelementowe układanki z wymiennymi dwustronnymi kółeczkami. To prawdopodobnie ulubione pierwsze układanki maluchów,

Prezent dla rocznego dziecka do 20, 30 i 50 zł

Każde pudełko CzuCzu jest pełne pomysłów na zabawę. Edukacyjne pierwsze książeczki, puzzle i układanki kosztują poniżej 50 zł. A jeśli szukasz drobnego prezentu dla rocznego dziecka do 20 i 30 zł, koniecznie poznaj:

Zabawa start! Bawcie się i odkrywajcie razem świat!

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.
Scroll to Top