Darmowa dostawa na terenie Polski przy zakupach od 190

Zabawki na drogę

Jakie zabawki zabrać na drogę z dziećmi?

Lato, słońce, wakacje! Jedziemy z dziećmi na wycieczkę – tuż za miasto, albo hen daleko! Na wieś, nad jezioro, nad morze… Czas na letnią przygodę! Tylko zanim zaczniemy wakacyjne szaleństwa, trzeba jeszcze dojechać na miejsce. A chyba większość rodziców wie, że podróż z dzieckiem może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście mamy w zanadrzu mnóstwo pomysłów na to, aby umilić nawet najdłuższą trasę.

Zabawki na podróż z dzieckiem

Każda droga, niezależnie od tego, czy ma dziesięć, sto czy tysiąc kilometrów, to pierwszy etap wakacyjnej przygody. Dlatego polecamy wam wakacyjne czasoumilacze, które nie tylko zajmą dzieci (w każdym wieku!) na dłużej, ale też angażują resztę rodziny we wspólną zabawę. Co szczególnie ważne, mają bardzo poręczny format, dlatego z łatwością zmieszczą się w torebce, podręcznym schowku, plecaku i wózku. To doskonała propozycja na podróż samochodem, samolotem czy pociągiem, ale też spacer w parku, wyjście do restauracji czy nawet wizytę u lekarza. Mają różnorodną tematykę, treść i formę dostosowaną do każdej grupy wiekowej. Łączy je niewielki format i nieskończona ilość pomysłów na kreatywne zabawy.

Kompaktowe zabawki na każdą drogę

  • Zobaczcie kolekcję niewielkich książeczek z zagadkami dla dzieci od 18 miesięcy aż po wiek szkolny. To właśnie wakacyjny wyjazd był inspiracją do stworzenia pierwszych Zagadek CzuCzu, które dały początek bestsellerowej serii, dzięki której od lat podróże z dziećmi stały się prostsze i przyjemniejsze.
  • Dłuuugie kolorowanki i rysowanki to seria panoramicznych kreatywnych książeczek. W każdej bardzo cienkiej kopercie znajdziecie 2 naprawdę długie książeczki z uroczymi ilustracjami i zadaniami. To daje w sumie 4 metry twórczej zabawy!
  • „Magiczne” książeczki z pisakiem zmazywakiem pełne są uroczych ilustracji i logicznych zadań, które inspirują dzieciaki do podjęcia twórczej aktywności i samodzielnego rysowania i pisania. Co najlepsze, dzięki specjalnym stronom i pisakowi, możliwe jest wielokrotne rysowanie i zmazywanie. Zabawa może trwać i trwać!
  • Z kolei w kolekcji małych układanek znajdziecie najróżniejsze gry i puzzle, które sprawdza się zarówno w podróży, jak i na miejscu docelowym.

Życzymy wam wspaniałych podróży!

Dołącz do listy oczekujących Zostaw nam swój poprawny adres e-mail poniżej. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Przewiń do góry